plazma samsung ps63A756

geojar

New member
geojar napisał:
witam , kupiłem ten model , prosze o komentarze do tego tv
pierwszy egzemparz chodził 2 godz i padła matryca , po wymianie w hurtowni następny egzemparz chodził 10 dni i znowu padła matryca/panel/. Po naprawie w serwisie / wymiana panela / narazie funguje nieźle. Ale mam mieszane wrażenia. Natomiast co do jakości obrazu i dzwięku to uważam , że w końcu jest na rynku rewelacja. Obraz z marnej kablówki b. dobry a z DVD DENON extra , z HD rewelacja .
No i ten rozmiar 63 cale ! Uwaga na wagę ok. 89 kg. Czterech chłopa ledwo dało radę wnieśc na 2 -gie piętro. Karton słaby. Jutro zakupię BR Samsunga i przetestuję . Wrażenia opiszę wkrótce. Pozdrawiam uczestników forum .
 

gaj

New member
Nie wiem czy w PL jest w ogóle kilka tych TV, ale jeśli już to na pewno nie więcej niż kilka :) .
Także gratulacje.
Mi z 4 metrów już brakuje tych dodatkowych cali, ale w końcu mam projektor i on łagodzi dyskomfort :) .
Tyle, że z tego co wiem to ten model 63" nie ma real 100Hz tylko jak chytry wymyk w postaci obejście jak w PS50A656 dual scan 100hz - możesz to potwierdzić? Tylko LS50A756 ma zdaje się real 100 Hz.
 

brun

Member
w MM w lublinie stoi za 11999 juz sie sprzedał, całkiem fajne wrażenie na mnie zrobił.

ciekawy jestem opinii użytkowników...
 
Do góry