Samsung PS50A656 parę pytań

tommyk74

New member
Jaki jest najbardziej stabilny firmware do tej plazmy (w związku z tym że na lcd serii 6 bywa różnie)?
Czy można was prosić o optymalne ustawienia dla tego modelu?(tablica)
Jakie polecacie dobre kable HDMI 1.3a oraz Composite pod kino domowe Yamaha (RXV 663)?
 

jacky-x

New member
@tommyk74
Najlepszy jest chyba ten najnowszy czyli 15-tka (ma polskie znaki w telegazecie, nie gubi ustawień po wyłączeniu z pradu) Nie ma idealnego ustawienia dla wszystkich, musisz pokombinowac pod siebie, tak żeby było najlepiej dla ciebie, rózne sa preferencje, rózne warunki zewnętrzne, spróbuj moze na standart,
Balans bieli:
czer 24
zielony 25
niebieski 27
czerw wzm 39
zielony wzm 25
niebieski wzm 20
podświetlanie - 8
kontrast 70-80
jasność - 55
ostrośc - 50
kolor - 50 to tak żeby było od czego zaczać, taki punkt wyjściowy (mam juz ponad 300godzin,które na podobnych ustawienach przeleciały ) jakos zaczoł mi sie podobac także dynamiczny, po małej modyfikacji, bo oryginalnie ustawiony jednak jak dla mnie za ostro, miłej zabawy. Co do kabli HDMI mam standardowy, dołaczany do fergusona HD i nie widzę konieczności aby go zmieniać. Pozdr
 
Ostatnia edycja:

darwulkiew

New member
Nie ma dobrych kabli HDMI są tylko działające i niedziałające :). To jest sygnał cyfrowy tak, że do 5m polecam tanią chińszczyznę z allegro. Co do dłuższych kabli może być problem, ostatnio kupiłem najtańszy kabel 10m i ZONG ... nie działa :( ... reklamacja
 

ivf

New member
jeśli chodzi o kabel HDMI to mam podobne zdanie jak darwulkiew. kupiłem za około 50zł kabel 10m (ciut grubszy niż najcieńsze z innych tanich ofert) i jest gitara ;)
 

bany

New member
Proszę nie cytować ostatniej wypowiedzi w wątku. ArtS :)

Potwierdzam, chociaz z bardzo tanich to na 10 metrach moze byc problem, ale polecam kable firmy SCP (1.3b), dają full HD do 30metrów (sprawdziłem)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry