Czy nasze TV były nowe, czy miały naklejki, czy są kat.B?

Maniek76

New member
Witam,
Przeczytałem wątek na sąsiednim forum i zacząłem sie zastanawiać. Ciekaw jestem Waszych przypadków. Kupieł w Agito PS42A451 i nie miałem naklejek na obudowie. Coprawda był ładnie zapakowany, nóżka ofoliowana, instrukcja, pilot, itd. w nie otwartych torebkach, ale naklejek niet. Po 13 dniach użytkowania mam 82h, więc wcześniej raczej nie był używany. Była sugestia na forum, że bez naklejek do produkty kat.B. Co Wy na to?
 

z3

New member
Bez reklam
Po pierwsze to nie wiem czemu zalozyles ten watek w dziale samsung, po 2 licznik w menu serwisowym mozna zawsze wyzerowac, a po 3 jak tv nie ma rys wszystko dziala i sie podoba to w czym problem?
 

Maniek76

New member
Wątek założyełm w Samsungu bo mam Samsunga. Ciekaw jestem, jak Wasze TV (Samsungi), czy miały naklejki? Słyszeliście coś o sorcie B u dystrybutora Samsunga? Licznik godzin można wyzerować...?...a tylu nabywców się o Niego opiera :)

Pozdrawiam
 

RheeTCT

New member
Były już dyskusje na ten temat.Poszukaj.Nie ma sensu zastanawianie sie nad rolą naklejek w ustalaniu jakości telewizora.To chyba jasne???!!!
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Ja miałem naklejki.

Już w wątku o Panasoniku wyraziłem swój domysł, że skoro jest sporo przypadków TV bez naklejek, to może są takie partie towaru. Nachodzi mnie jeszcze myśl, że by może naklejki są dawane tiylko w partiach kierowanych do sklepów stacjonarnych. Przecież sklep internetowy nie musi eksploatować telewizora na wystawie. Naklejki zaś mają przyciągnąć oko. Oczywiście, jest to luźna hipoteza.

Co do resetowania licznika w Samsungu. Rzeczywiście, ktoś pisał, że po aktualizacji oprogramowania w modelu 551 licznik się wyzerował. Problem w tym, że 451 nie posiada wejścia USB i aktualizacja oprogramowania nie jest taka prosta.

ArtS :)
 
Do góry