PS50A756 Ktoś wie co to za sprzęt?

supmario

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam;
Przegladając oferty pewnego sklepu internetowego znalazłem taka plasmę: PS50A756. Mam pytanie czy to jest opisywany juz na naszym forum model 750? Czy ktoś już może posiada ten sprzęt?
 

tommyk74

New member
ten model to prawie to samo co PS50A656.
Dodali tylko wodotrysk typu jak przyrządzić drinka, jak zrobić na szybko sałatkę oraz ma wsparcie dla dodatkowych formatów divx z usb, nie jestem pewny ale może ma jeszcze kartę sieciową. Poza tym inne parametry plazmy są takie same. Bez rewelacji. Kosztuje 1000 zł więcej bodajże coś około 5800 zł
 
Ostatnia edycja:

drcenter

New member
Moim zdaniem istotną zmianą na plus ma być Tuner HD MPEG4 (czyli możliwość odbioru polskiej naziemnej TV HD). Na razie nadawane są programy testowe (dostępne w promieniu kilkudziesięciu km od wyznaczonych nadajników m.in. Szreńsk, Raszyn p. Warszawa). Niestety w tym zakresie panuje jeszcze mały chaos polityczno-organizacyjny i nie ma gwarancji że nie wstrzymają transmisji. Naziemna HD TV w pl ma ruszyć około 2012.
 

mirek07

New member
znalazłem ciekawą ofertę cenową dla PS50A756 biga.sk/plazmy/samsung-ps50a756 rozmawiałem ze sprzedawcą ma się pojawić po 10.10.08 z możliwością wysyłki do Polski.
 

rafkam

New member
Proszę nie cytować ostatniej wypowiedzi w wątku. ArtS :)

Ile będzie kosztował wraz z przesyłką? Jak wyglada sytuacja z gwarancją?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

gaspar

New member
Proszę nie cytować ostatniej wypowiedzi w wątku. ArtS :)

hmm, a dlaczego na PW? To chyba nie jest tajemnica, hę :D
Podziel się z nami Twoimi testami i spostrzeżeniami
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pan r

New member
Napisał byś co jest w wyposarzeniu tego telewizora(osprzęt).Jak wygląda karta gwarancyjna ?Jutro mają mi dostarczyć ze sklepu internetowego i niechciałbym czegoś przeoczyć!
 

salat

Member
Gdzie można dostać ten TV? Poluję na niego od dwuch tygodni i we wszystkich warszawskich sklepach internetowych jest niedostepny i niewiadomo kiedy będzie.
 

bober16

New member
Napisał byś co jest w wyposarzeniu tego telewizora(osprzęt).Jak wygląda karta gwarancyjna ?Jutro mają mi dostarczyć ze sklepu internetowego i niechciałbym czegoś przeoczyć!

Wydaję mi się, że nowością w przypadku pilota jest pokrętło, które umożliwia łatwiejsze poruszanie się po menu. Gwarancja jest w języku polskim wystawiona przez "SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA" !!! Pamiętajcie o tym !

Gdzie można dostać ten TV? Poluję na niego od dwuch tygodni i we wszystkich warszawskich sklepach internetowych jest niedostepny i niewiadomo kiedy będzie.

Zadzwoń do sklepu Torres.pl, być może zamówili kolejną partię tych telewizorów.


Kilka słów o samym telewizorze...
Nie zdążyłem nawet wszystkiego ustawić itp. - to wymaga czasu i jeszcze raz czasu.
W tym momencie jestem w stanie powiedzieć, że 1080p na tym TV wygląda obłędnie, rewelacyjnie. Nie wiem i nie będę wiedział, jak prezentuje się sygnał SD na tym TV, dlatego nie odpowiem na pyt. związane z tą kwestią. Jutro podzielę się następnymi spostrzeżeniami.
 

Geezer

New member
tommyk74 napisał:
ten model to prawie to samo co PS50A656.
Dodali tylko wodotrysk typu jak przyrządzić drinka, jak zrobić na szybko sałatkę oraz ma wsparcie dla dodatkowych formatów divx z usb, nie jestem pewny ale może ma jeszcze kartę sieciową. Poza tym inne parametry plazmy są takie same. Bez rewelacji. Kosztuje 1000 zł więcej bodajże coś około 5800 zł

tjaa...
Maly szczegolik... tylko w tej najnowszej serii dostepny jest piekny model 63" juz od 10 tys. pln
http://www.ceneo.pl/1777431

Ma takze LAN wiec ida filmy w streamingu po sieci, jest dostep do zasobow Internetu. Po USB 2.0 takze plynnie ida filmy z pena lub zewn. dysku (niewiele TV to potrafi !)
 

jurass

Banned
:hmm: LAN? Jakoś na stronie Samsunga nie mogę się dopatrzeć w specyfikacjach.

edit
-----
Oczywiście nic na polskiej stronce nie ma, ale ściągnąłem instrukcję do PS50A756 i rzeczywiście jest gniazdko sieciowe.
 
Ostatnia edycja:

jurass

Banned
Dwa teściki, z baaardzo pozytywna oceną:

h t t p://reviews.cnet.co.uk/televisions/0,39030218,49299289,00.htm
w w w.trustedreviews.com/tvs/review/2008/10/12/Samsung-PS50A756-50in-Plasma-TV/p1

Proszę usunąć spacje, bo pomimo 6 postów nie mogę wciąż zamieszczać linków. :confused:
 

Geezer

New member
Plazma Samsung z serii A756 ma jasnosc 1300 cd/m²
LCD z serii LN A956 ma na papierze jasnosc 'tylko' 500 cd/m² a mimo tego w kazdym sklepie widac DOBITNIE iz LCD swieci 2x jasniej od plazmy.

Prosze aby ktos mi to wytlumaczyl...
 

pawulon

New member
Witam,

od wczoraj jestem właścicielem tego sprzętu. Na razie co do sygnału HD się nie będe wypowiadał, bo muszę zakupić odpowiednie kabelki. Jeżeli chodzi o WiselinkPro, czyli gniazdo USB do którego można podłączyć pendrive albo zewnętrzny twardy dysk to działa rewelacyjnie. Wczoraj oglądałem kilka divixów, które jak wiadomo nie są mistrzem jeżeli chodzi o jakość i muszę powiedzieć, że jak dla mnie to na tym polu jakość miażdzy każdy LCD nawet z górnej półki. Nie wiem jak z tym sobie radzą niższe modele plazm Samsunga, ale tu jest poprostu rewelacja.

Do kolegi jurass - tak, LAN. Nie wiem jeszcze jak to śmga, ale wygląda bardzo obiecująco. Dzisiaj pewnie zakupie kabelek sieciowy i będę sie bawił w podłączenie tego do mojej domowej sieci. Dla tych co nie lubią kabelków istnieje oczywiście możliwść dokupienia dedykowanego modemiku USB (cena na eay-u 34 eur) i podłączeniu sie do sieci bezprzewodowo :D

Z wodotrysków to jest jeszcze możlowość aktualizacji softu przez złącze LAN, albo za pomocą złącza USB (w zestawie jest płytka z oprogramowaniem na kompa, które pozwala przygotować na dysku zwenętrznym pliki do update softu. Dodatkowo oprogramowanie pozwala zrządzać na dysku USB muzyką, filmami zdjęciami i czym jeszcze to nawet sam nie wiem....)

Pilot z gałką, działa bardzo fajnie, z podświetleniem (działającym poprzez czyjnik ruchu) - jak oglądamy film w nocy to rewelacja.
 

fungous

New member
witam

postanowilem tuz po swietach zamowic model ps50a756.

pawulon: moglbys podac namiary gdzie kupiles i jak dlugo czekales na ten model ?

i jeszcze interesuje mnie pilot. co to za galka. przeszukalem internet ale nie znalazlem nigdzie zdjec pilota do tego modelu. moglbys cos wiecej napisac albo poprostu zrobic zdjecie ?

jak dziala autoskalowanie w tym modelu ?

thnx from the mountain !
 

fungous

New member
a znalazlem pilota ale to byl urywek pokazany w filmiku

h t t p : / / reviews.cnet.co.uk/televisions/0,39030220,49299289-1,00.htm?autoplay=yes

czy ktos ogladajac ten filmik moze mi powiedziec co to za 2 pierdolki byly tam pokazane. 1 to chyba karta wifi na usb a to nastepne ?

dzieki
 

salat

Member
A to drugie urządzenie, to mini pilot, który umożliwia tylko zmianę kanału i regulację głośności.
Ale tego nie ma w zestawie z TV. Przynajmniej u mnie nie było.

Ja telewizor kupiłem w http://www.markan-agdrtv.pl/.
Mimo tego, że są z Kutna, przywieźli TV do Warszawy, poczekali aż podłączę i sprawdzę. Dla mnie są OK. No i mieli TV praktycznie od ręki. Nie wiem jak teraz z dostępnością bo kupowałem miesiąc temu.
 
Do góry