Samsung PS50A656 aktualizacja firmware

kamados

New member
Witam
Zabralem sie za aktualizacje firmware w a656 i pech chciał ze podczas tego procesu byla chwilowa przerwa w dostawie pradu. Teraz wlaczam tv i mam tylko czarny ekran nic sie nie dzieje , powtorna aktualizacja tez nic nie daje. Czy ktos moze wie czy da sie cos zrobic czy tylko serwis??
Z gory dzieki
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
..... pod warunkiem, że masz podbitą polską gwarancję Samsunga i dowód zakupu (faktura lub paragon). To są warunki przyjęcia sprzętu do serwisu przez autoryzowany serwis Samsunga w Polsce :)
 

zenox

New member
kamados powiedz jak rozwazałes swoj problem ? Ciekawi mnie temat bo sam bym chciał przeprowadzic aktualizacje.

Pozdrawiam
 

kamados

New member
Zadzwoniłem do najbliższego serwisu i powiedzialem że robiłem aktualizacje firmware ktora zakonczyla sie niepowodzeniem. Pan polamentował troche ze nie wolno tego samemu robic itd. ja stwierdzilem ze nigdzie takiej uwagi w instrukcji obsługi nie widziałem a skoro nowe oprogramowanie jest na stronie samsunga z opisem jak je zaktualizowac to znaczy ze można to robic. Na tym zakonczyła sie dyskusja po czym gośc ustalił termin odbioru sprzetu na drugi dzień! (byłem zaskoczony, bo myslalem ze przyjdzie mi czekac z tydzien). Po tygodniu przywiezli mi sprawny tv ktory działa do dzis. Radze zadbac podczas aktualizacji aby dostawa energii el. nie zostala przerwana.
Pozdrawiam
 
Do góry