Zestawienie modeli Samsunga

borut

New member
Witam po raz pierwszy...

Jeśli już było to wybaczcie ale naprawde nie znalazłem.

Jeśli możecie dajcie mi jakiś namiar na stronkę gdzie mogę znaleźć wszystkei aktualnie sprzedawane modele Samsunga ( plazma ) które oficjalnie są dostępne w PL. Niestety na stronie Samsunga ( PL ) są tylko dwa a jak czytam to widzę że jest ich dużo więcej....ciekawe dlaczego...

Pozdrawiam
 

jacky-x

New member
@borut
Z LCD jest sporo a plazm chyba nie zdążyli jeszcze przetłumaczyć, bo przykładowo na stronie niemieckiej sa do wyboru TUTAJ jesli cię interesuje .Pozdr
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Sam się nad tym zastanawiałem. Jeszcze niedawno, przed przebudową strony, były też plazmy z serii A410. Teraz ich nie ma.

ArtS :)
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Według mnie to WSTYD żeby taka firma jak SAMSUNG nie aktualizowała swojej strony i nie dodawała informacji i specyfikacji nowych produktów !!! Przeciez głównym i pewnym źródłem informacji o sprzęcie sprzedawanym przez daną firmę powinna być właście ich strona internetowa :hmm:
 

borut

New member
Już myślałem, że jestem odosobniony w swoich odczuciach.... faktycznie to zakrawa wręcz na kpinę.... z czego oni żyją ? Poszukam w innych anglojęzycznych krajach bo niemiecki to naprawdę język obcy.

I jeszcze jedno - mnogość tych modeli po prostu mnie dobija.... już się gubię co mają a czego nie poszczególne modele. Jesli ktoś to pamięta to RESPECT !
 
Do góry