Rysy na ramce PS 50A656 - sposob eliminacji

jag888

New member
Szanowni

Forum to bylo podstawa podjecia decyzji co do zakupu plazmy, dzieki Wam zdecydowalem sie na zakup PS50A656

Zakup zrobilem w sklepie internetowym, niestety podczas wyjmowania plazmy z opakowania, zauwazylem ryse na ramce (prawy przod, okolo 5 cm)

Sklep oczywiscie umyl rece, rysa nie jest gleboka i w jasnym pomieszczeniu nie widoczna za bardzo, niemniej w ciemniejszym pomieszczeniu widac ja bardzo.

Mam pytanie, czy ktos probowal jakims sposobem usunac/zmniejszyc takie rysy?

Slyszalem o displexie, niemniej wole nie eksperymentowac, by nie pogorszyc efektu

Pozdrawiam'
Jarek
 

BoDeX

New member
Towar odbieramy i otwieramy w obecności kuriera , który ma obowiązek spisać protokół . Zawsze masz prawo do zwrotu towaru, ale w tym przypadku to sklep sporządzi protokół ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

motobartcompany

New member
Nie zawsze jesteśmy w stanie dostrzec wszystkich wad. Praktycznie jest to nie możliwe w obecności kuriera.

Gdy przyszedł mój Pv80 z pogiętą obudową to od razu wypełniłem formularz zwrotu towaru. Masz na to 10 dni czasu bez podania przyczyny.

Bardzo dobry środek na rysy to pasta G3 żółta tubka. kupisz ją w każdym sklepie lakierniczym, czy też mieszalni lakierów. troche pasty na szmatkę i polerujesz. Ja eliminowałem tak rysy z playstation 3, telefonów komorkowych, wyświetlaczy itd.
 
Do góry