Ps 50a410c1

ruda123

New member
Mam prośbę .Kupiłem dzisiaj Samsunga PS50A410C1 i chciałbym się dowiedzieć coś bliższego na temat tego modelu od fachowców .Czy dokonałem dobrego wyboru?.Cena jaką zapłaciłem to 3999zł.Jak to sprzedawca zachwalał ten model że HO HO.Ale ja wolę usłyszeć opinię ludzi z forum.Pozdrawiam
 

ruda123

New member
Proszę nie cytować ostatniej wypowiedzi w wątku. ArtS :)

TO akurat mnie nie przeraża .Pieniądz rzecz nabyta
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

gofer

New member
Powiedz jakie masz warunki bo to czy dokonałeś dobrego wyboru zależy od twoich potrzeb.
Tak na marginesie szkoda że nie powiedziałeś że masz na ten tv 3999 bo bym sobie na tobie trochę zarobił:D:D:D:D:D
pozdrawiam
 

ruda123

New member
Proszę nie cytować ostatniej wypowiedzi w wątku. ArtS :)

Warunki mam nie złe chaciasz Pudzianem nie jestem:) Mnie chodzi bardziej o sprawy tech.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

gofer

New member
Nie musisz cytować wypowiedzi powyżej!
Widzę że nie kumasz w ogóle tematu, więc pierwsze poczytaj trochę forum:twisted::twisted::twisted::twisted:, a potem zadawaj pytanie bo nikt tu nie nie jest wróżką i nie odpowie ci na twoje pytanie jednoznacznie:p
 

ruda123

New member
pośba

Widzę że to TY nie za bardzo kumasz.Są modele które bez względu na to czy ma się 100m czy 20 są skazane na sukces lub nie.Mnie poprostu chodzi tylko czy ten model jest w miarę dobrym wyborem czy nie.są może użytkownicy którzy mają tą plazmę i mogą coś na jej temat powiedzieć .Wady i Zalety.Teraz kumasz?
 

gofer

New member
Co to za różnica skoro już kupiłeś ten tv, takie pytanie zadaje się przed zakupem, a nie już po, teraz już nic ci nie pozostało tylko się cieszyć tym co masz,a co do twojego stwierdzenia "skazany na sukces" , to do tej pory czyli do momentu wejścia modelu 50a656 to samsung raczej nie był dobrym wyborem i ten tv nie jest skazany na sukces bo jak by tak było to wierz mi że wiele osób by o tym pisało, a tak nie jest!!!:twisted:
 

ruda123

New member
proSba

skoro tak piszesz to znaczy że tak jest i Ja nie mam podstaw Ci nie wierzyć.Nie pozostaje mi nic innego jak wymienić ten model na taki co podałeś.Wtedy jak domniemam dokonam dobrego wyboru?:)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Gofer, dziękuję za zwrócenie uwagi dotyczącej cytowania. Ruda. To dobry wybór. Dziwię się jedynie, że zadajesz pytania po fakcie zakupu.

ArtS :)
 

ruda123

New member
Zbyt dużo czasu by mi zajeło opisanie jak znalazł się w moim domu.Stąd moje pytania i zarazem prośba.to tyle i aż tyle .Kogo miałem się spytać jak nie fachowców?Fakt że ciut za póżno ale zrozumcie zostałem postawiony przed faktem dokonanym.:)
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Za te pieniądze mógłbyś mieć PS50A551 Full HD. Ale mniesza z tym za trochę ponad 3800zł można kupić PS50A451 100Hz !!! Ten co Ty kupiłeś chodzi tak trochę mniej jak 3400zł.
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Każdy ma jakieś wady. Ja mam A451, który jest odpowiednikiem 410 wyposażonym w 100 Hz i 24p. Jeśli więc te dwa udogodnienia nie są Ci potrzebne, możesz spokojnie go wziąć. To bardzo przyzwoicie grający telewizor.

ArtS :)
 
Do góry