Czy będą dostępne wersje 42" modeli A551 i A656 ?

Raschey

New member
Na stronie Maximedia znalezłem SAMSUNG PS 42A551 i SAMSUNG PS 42A656 tyle że bez żadnych opisów.Ale skoro tam są wniskuje że są/będą dostępne takie modele.
Ktoś ma może jakieś informacjie na ten temat ???
Pytam bo do sygnału SD z C+ z odległości 2,5-3m 42" to max. inaczej będzie widać wszystkie zakłócenia.Kolega ArtS007 potwierdził więc chyba mam racje.
Teraz na Sony KDL-40S3000 na sygnale SD z C+ trzeba siedzieć w odległości 3,5m bo inaczej widać wszystkie zakłócenia więc kupowanie większego TV dla mniejsze odległości wydaje mi się czystą głupotą.Załważyłem taki trend że niektórzy kupowali by 65" i oglądali sygnał SD z C+ z 2m jak by te TV było po 4 tyś. i zachwycali się obrazem.Dla mnie obraz z mojego Sony z odległości mniejszej niż 3,5m z C+ SD jest nie do przyjęcia.
Zastanawiam się czasami czy dla odległości 2,5-3m nie był by lepszy 32" odbiornik ale wtedy już zostaje tylko LCD a następnego LCD nie chce bo już mam dość LCD właśnie ze względu na jakość obrazu w SD.
 

polls

Member
Raczej bym na to nie liczył , polityka samsunga trochę dziwi na pewno znaleźli by się chętni na 42A656 (Ja miedzy innymi). Co do maximedia to zwykły błąd lub celowe działanie w celu przyciągnięcia klienta.:)
 

RheeTCT

New member
Prawdę mówiąc dziwi mnie ,że widzisz takie duże zakłócenia.Być może nie wielkość ekranu jest tu przyczyną.Może chodzi o jakość sygnału-dekoder,kable(wtyczki),dostrojenie,talerz(rozmiar),konwerter?Przyczyną może też być akurat taka,a nie inna charakterystyka obrazu w twoim tv,tzn.słabe filtrowanie szumów i zakłóceń.Czy próbowałeś zmniejszyć kontrast i ostrość?A może po prostu obraz LCD Ci nie odpowiada i dopiero z pewnej odległości staje się delikatniejszy,mniej ostry?Plazma na pewno będzie łagodniejsza.W najnowszych modelach nie bał bym się 50" z tej odległości(potwierdza to wiele osób).Oczywiście zapewnienie dobrego sygnału to podstawa.
 

darwulkiew

New member
Hej, polls raczej to drugie, bo np. można u nich już od dawna "kupić" Panasa 50PV80 :). Bardzo nieładnie bardzo ..., może na pozycjonowaniu strony www zyskają ale na wiarygodności z całą pewnością nie.
 

Quarantino

New member
Jak to nie będzie, jak seria A656, jest w calach 32, 37, 40, 46 i chyba jeszcze 52. Poczytajcie troche forum, bądź popatrzcie na allegro :O
 
Do góry