Samsung 50 cali czy coś innego?

gemboyrob

New member
Mam w domu telewizor LCD Samsunga 40 cali i nie narzekam, ponieważ spełnia moje wymagania i fajnie się na nim ogląda. Teraz jednak przymierzam się do zakupu plazmy także Samsunga do 5 tys. zł, ale teraz 50 cali(nie mam jakiegoś konkretnego modelu na oku) i słyszałem, że dużo lepsze są telewizory firmy Pioneer, Panasonic. I teraz moje pytanie: Co lepiej kupić plazmę Samsunga 50 cali(zastanawiam się czy nie będzie za duży), czy mniejszą Pioneera(Pioneer jest droższy od Samsunga) także do 5 tys. czy jakiejś innej firmy? Proszę o pomoc i propozycję. Odległość od ekranu ok. 2-4m.
 

gofer

New member
przy 4metrach to 50 cali to raczej minimum, jeżeli lcd samsunga ci odpowiadała to myślę plazma tej firmy jeszcze bardziej ci się spodoba,
Do 5tyś masz model ps50a551 jest to model full hd, ale na razie radziłbym poczekać na teścik kikiego nowej serii 656 bo może warto bedzie dolożyc pare złotych i mieć cos lepszego
 

ArtS007

New member
Bez reklam
W takich samych kategoriach cenowych plazmy Samsunga i Panasonika prezentują podobny poziom. Za Pioneera musiałbyś zapłacić sporo więcej.

ArtS :)
 
Do góry