Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

najciekawsza prezentacja na avs 2017

Wróć HDforum > Video > Plazmy > Samsung > Help please >SAMSUNG PS63P76FD ktoś testował i jak wypada przy KURO lub Panasonicu ??
Odpowiedz

Junior Member

Meldunek: Dec 2006
03-05-2008, 19:48
Question Help please >SAMSUNG PS63P76FD ktoś testował i jak wypada przy KURO lub Panasonicu ??

Witam

Musze w przyszłym tygodniu nabyć duża plazmę
Opcje są praktycznie 3 modele:

PIONEER PDP-LX6080D KURO 20,000 : 1

PANASONIC TH-65PY700 10000:1

SAMSUNG PS63P76FD 10000:1

Co do tego samsunga to spotkałem np na ceneo rózne wersje
SAMSUNG PS 63P76F
Samsung PS 63P76
Samsung PS63P76FH z czego ten ma 15000:1 czego nie moge potwiedzić na żadnej stronie
PS63P76FD i ten na oficjalnej stronie

Widziełem go wczoraj w media markcie i czerń była czarna nie to co obok na panasonicu, natomiast ten sam panasonic w mega avansie miał czarną czerń jak przystało ,ale nie mieli kuro żeby porównać i to takie latanie a nikt nie ma nic do oglądania gdyby nie to forum i internet równie dobrze mógł bym rzucać monetą który wybrać .

Już sam nie wiem jak z tymi panasonikami wyglada, i samsung cenowo też wypada super bo 17tyś zł za 63' to dobra cena - akcesoria wieszaki na sciane itd tanie, pytanie o obraz ktoś może miał okazję postawic obok kuro albo panoasonica i zrobić porównanie ?

Bardzo bede wdzięczny za odpowiedź.

Hoody

Ostatnio edytowane przez Hoody1333 ; 03-05-2008 o 19:50
Odpowiedź z Cytatem
Hoody1333 jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Wspiera forum

Meldunek: Jul 2007
03-05-2008, 22:08
Domyślnie

Panasonic'iem nawett sobie głowy nie zawracaj.
A co do KURO, mam sx5080d a kumpel q96 samsunga- prawda jest taka że jeśli (o ile...) zobaczyłbym różnicę w obrazie to mimo wszystko nie jest ona warta tych pieniędzy... KURO 2x droższe od Samsunga.
Nie twierdzę że żałuję zakupu, ale na pewno Samsung jest bardzo dobrą plazmą.
Odpowiedź z Cytatem
kini0 jest offline
Junior Member

03-05-2008, 22:19
Domyślnie

Dzięki za odpowiedź

Samsunga mam 63' za 17-18 tys a KURO tego 6080d za 23.5 tyś
i mam dylemat czy jest to warte dopłaty 5tyś do kuro, aha do kuro jeszcze głośniki 800zł + wieszak na ściane 600 i robi sie prawie 25koła czyli już 7wiecej niż samsung. Trochę mnie to smieszy że przy tv za dwadziescia praę koła okrajają go z głośników i naciągają dodakowo - takie trochę robienie głupiego z potencjalnego klienta - ale robią tak bo wiedzą że są dobrzy i i tak klient zapłaci

( nie chodzi o 3cale w tą czy 5 cali w tamtą jak przy panasonicu lecz o jakość - czerń - mogotanie - parametry )

jak by nie było jest to jakaś tam chyba pólka premium i szukam cały dzieńtestów już nie w polsce i dalej pusto , 50' są ale większych nikt nie testuje

Samsung mi sie osobiście podobał ale jak mam kupić i żałowac że nie dołożyłem to będe zły ....
a nie mam możliwości postawić kuro 60 obok sams 63' wziac ten sam sygnał 2 piloty i posiedziec ze 3h to bym wiedział wszystko.

Ostatnio edytowane przez ArtS007 ; 04-05-2008 o 11:24
Odpowiedź z Cytatem
Hoody1333 jest offline
reklama

Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Jun 2006
03-05-2008, 23:08
Domyślnie

Ja w ciemno brałbym Kuro - sam mam 4280 xd i jest rewelacyjny - 6080 bedzie jeszcze lepszy
JVC RS400 - kalibracja MK, Adeo RefGrey 135", Pioneer SC LX-901, Cambridge Audio CXUHD, Monitor Audio Platinum PL200, MA GXC 350, MA Gold GXFX, Paradigm Seismic 110, Oppo 105D, SONY 65XE9305; Sony 65S9005B, Toshiba 42YL863, , Cambridge Audio 851A, , Philips BDP 9500, Philips BDP 7500 S2, Pioneer DVR555, "N"-turbo, Onkyo A-5VL, Yamaha CDX-890, Esa Meritum 1.[/SIZE]
Odpowiedź z Cytatem
robcio jest online
Senior Member

Meldunek: Apr 2007
04-05-2008, 18:10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hoody1333
czy jest to warte dopłaty 5tyś do kuro, aha do kuro jeszcze głośniki 800zł + wieszak na ściane 600 i robi sie prawie 25koła czyli już 7wiecej niż samsung. Trochę mnie to smieszy że przy tv za dwadziescia praę koła okrajają go z głośników i naciągają dodakowo
Jezeli Cie stac na zakup Pioneer'a to go kup - jest najlepszy.
Natomiast nie ma nic smiesznego w braku glosnikow w takim tv,
gdyz producent wychodzi z (bardzo) slusznego zalozenia, iz
klient wydajacy na telewizor ponad 5000 euro zapewne ma
bardzo przyzwoity system KD i nie ma potrzeby dolaczania 'piszczalek'
do panelu, ktore i tak nie beda uzywane.
Co wiecej brak glosnikow jest zawsze milo widziany przez purystow, ktorzy
maja z tego tytuly weliminowane kolejne teoretyczne zrodlo 'zasmiecania' sygnalu.
PS> Gospodarz kiki robi przeciez prezentacje tv wiec jezeli rzeczywiscie masz do wydania taka kwote to nie sadze, aby byl problem z pokazem wspomnianych paneli u ciebie w domu.
Odpowiedź z Cytatem
Xisiek jest offline
Sklep audiovideo.com.pl

Meldunek: Mar 2005
04-05-2008, 18:20
Domyślnie

ale w tej klasie szkoda kasy na prezentacje .
www.zlotypixel.pl
Plazmy górą .
www.wisualgrandprix.com.
www.cnet.com
Wszędzie wygrywa Pioneer.
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
Junior Member

05-05-2008, 00:09
Domyślnie re

Co do hasła że zwycięzca jest tylko jeden zgadzam się samsung jest pewnego rodzaju kompromisem.
Natomiast głośniki to raz sprawa podstawowa jak ja wywaliłem teraz aureę do sypialni to gdyby nie miała głośników to musiałbym kupować jakiś mini zestaw bo przed spaniem w nocy nie bede hałasował na maxa tylko ma być słychać i to nie za głośno.

A jak bede np sprzedawał za 3-5lat komuś tego pioneera i ktoś bedzie chciał głośniki to nie kupi bo już bedzie tysiąc nowych modeli i żadne nie będą pasować i co nie sprzedam szybciej tylko później - po to są głośniki , wszedzie jest to obligatoryjne, to tak jak bym kupował sobie samochód i miał moje s8 bez audio przecież jak go stac na s8 to sobie sprzęt też dokupi mogę gokupuś B&O za 40 koła ale mam jakiegos tam BOSE i mi wystarcza - i to jest zwyczajne naciągactwo pioneera bo dodatkowe 5.1 też moge dokupić. Wiecie ile kosztuje ich wykonanie 2ch plastików z paroma głośnikami przy hurcie ? 800 zł ? nie moze 100 może 200, ale czemu nie zgolić z klienta który już i tak przepłaca konkurencje o 5-10 tyś.

Idać inna drogą jak go nie bede sprzedawał i wyniosę do gościnnego pokoju bo np kupie za 3 lata czy 5lat nowy to moi goscie w nocy mają oglądać polonię 1 z napisami i machającym panem w okularach.

Może i pioneer króluje zgadzam sie ale zdziera perfidnie nie dośc że jest najdroższy to trzeba dokupować elementarne wyposażenie.

Pozatym znam paru melo maniaków i mają swoje pokoje odsłuchowe głośniki po 100tyś szt i wieże firmy jakieś tam nie znanej bez migających rzeczy żeby nie zakłucały i kupują cd tłoczone na złocie bo słyszą róznicę pomiędzy zwykłym srebnym kompaktem, i nie potrzebują telewizora to tego żeby im siał zakłócenia elekroniką itd. nie mylmy ogladacza filmów jakim jestem z melomanem.
Pozdrawiam Hoody

ps. jutro od rana potwierdzam cenkę na 6080d i zobaczymy co dalej

Ostatnio edytowane przez Hoody1333 ; 05-05-2008 o 00:17
Odpowiedź z Cytatem
Hoody1333 jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania