Samsung Ps42c62h

maxibaca

New member
Witam wszystkich;) od kilku dni zastanawiam się nad wyborem TV i prawdkopodobnie zdecyduję się na Plazmę:-D:-D. Wybór padł na tego 42 calowego Samsunga, co możecie powiedzieć o moim wyborze. Telewizor będzie stał w salonie ok 30m2. Odleglość od TV to niecałe 3m. Na telewizorku oglądana będzie cyfra+ lub N, filmy z DCD i DiviX z laptopa.
 

azz11

New member
Od miesiąca czytam zdobywam wiadomości na temat telewizorów.Plazma czy lcd,lcd czy plazma i tak w koło. Po tych wszystkich opiniach które przeczytałem,dziesiątkach godzin które spędziłem przy kompie- stałem się jeszcze głupszy w tym temacie niż byłem do tej pory. W końcu coś tam się ułożyło, coś ustaliło.Kupuję ,,taki,,Cena odpowiada.( Miał być lcd) Poszedłem do sklepu pierwszego. Patrzę, a ten mój wybranek pommiędzy innymi-uuuuu,kiepsko.Ide do drugiego sklepu, Spredawców trzech się zleciało, jeden prrez drugiego doradzają,demonstrują- słyszę gorsi durni niż ja.Jednak coś zyskałem po tych godzinach przy kkomputerze.Prowadzą powoli w stronę gdzie ceny coraz wyższe a dla mnie telewizory nie bardzo się różnią ten tańszy od tego z konca półki.W końcu mnie trafiło wsiadłem do auta jadę do domu Po drodze Jarket .Zaszedłem Z daleka widzę cacko telewizor,obraz wyrażny kolory naturalne, cena niższa niż miałem zamiar wydać. PLAZMA.
Czyli moja rada-Nie pytaj nikogo kup to co Ci się będzie podobało. Ja z zakupu jestem bardzo zadowolony..(PS42C62H)
 
Do góry