Samsung PS-42A450P2

oski13

New member
Witam
Zracji ze poszukuje plazmu w miare niskim budrzecie znalazłem w jednym ze sklepów internetowych własnie modelik Samsung PS-42A450P2
Z danych tesh wygląda całkiem interesująco A ze miałem brać Q91 to moze jeszcze sie chwilke wstrzymac
Czy ktos jush moze go widział na zywo?
Pozdrawiam
 

oski13

New member
Czy ktos z osób bedących bardziej w temacie (KIKI i spółka ;) ), wie cos na temt tego modelu "Sama"? Czy ten model wogóle bedzie oficjalnie na rynek polski, zracji choćby posiadanego tunera DVB-T. Starsznie mnie kuszą te parametry ale jakoś niemam zwyczaju wydawać takiej kasy w ciemno.
Pozwoliłem sobie wkleić małe dane tech Samsung PS-42A450P2
  • Panel: 42 cale / 107 cm / 16:9
  • Rozdzielczość: HD ready 1024 x 768 Pixeli
  • Natural True Color (18bit)
  • Jasność: 1500 cd/m²
  • Kontrast: 20.000:1
  • Przyjmowanie 1080p 24Hz
  • Real 100Hz
  • Cinema Progressive
  • DNIe +
  • Digital Noise Reduction
  • Głośniki: 2x 12 W
  • NICAM (A2 Stereo)
  • SRS Trusurround
  • Down firing speaker
  • 2x Tuner: analog , DVB-T
  • Teletext Level 2.5 , 1000 str.
  • PiP (1 Tuner)
Złącza
  • 1x Antena
  • 1x Komponent (Y/Pb/Pr)
  • 2x Scart
  • 3x HDMI, Anynet+ (HDMI-CEC)
  • 1x PC-Input (D-Sub)
  • 1x Optic Audio -out
  • 1x Słuchawkowe
  • 1x S-Video
  • 1x Composite AV (L/R)
PS. Dla zainteresowania wiekszymi calami ma byc tesh cos takiego podobno Samsung PS-50A476P1D 50" 100 Hz, Samsung PS-50A556S2F Plazma-TV FULL HD 100Hz 20.000:1 cokolwiek znaczą te cyferki :)


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

oski13

New member
Dzieki KiKi za szybka odpowiedz (czasami mysle, że cierpisz na bezsenność) Tamte modele "znam"
Pozostaje uzbroić sie w jeszcze troszke cierpliwości
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Trochę mnie bawi użycie zbitki sh w polskich słowach. Tesh przeczytamy przecież, jako tesz. A np. jush, jako jusz. Chyba tak się jednak nie mówi. Wiem, że to tylko forum, jednak starajmy się pisać po polsku. Jeśli już ma być po angielsku, to po angielsku.

W wielu wypadkach zapożyczenia służą skracaniu pisania, ale tutaj jest na odwrót. Slowo też zamieniane jest na tesh, a już na jush. Podobnym paradoksem jest moda na słowo bass zamiast na krótszy polski bas.

ArtS :)
 

oski13

New member
A jakoś tak ArtS te "sh" pisze automatycznie. Została mi taka moda chyba z gg i niezauważam tego (to jakby w automacie działało, który czasem nawali i napisze poprawnie :) ). Naszczescie niesprawia to kłoptu w czytaniu. Taksamo czesto w srodku zdania słowa na litere "C" pisze z duzej litery (grzecznościówka), ale to przynajmniej częściej zauwazam i staram sie poprawiać Takze wybaczcie mi moje literówki
 

oski13

New member
Chyba te nowe Samsungi niepokaza sie szybciej jak w maju na naszym rynku ;/ ,(poprzednie tez sie pokazały bodajze w maju) Wiec chyba jeszcze tyle poczekam. Do boju wtedy stanie Samsung PS-42A450P2/ LG 42 PG 6000/PANASONIC TH-42PV80 Choć ten ostatni raczej odpadnie na starcie z tego co jush go zdązyłem zobaczyć Chwalą te Lg ale jakos niemam przekonania, a ze miałem brać Q91 to chyba znam zwycięzce
Pozdrawiam wszystkich niezdecydowanych i czekających na niewiadomo co ;)
 
Do góry