PS50C6H lub PS50C62H co to za modele

slesz

New member
Witam, w gazetce Euro RTV AGD jest w promocji plazma samsunga PS50C6H lub PS50C62H (w gazetce podali pierwsze oznaczenie, na ich www jest natomiast podane drugie) moze spotkal sie ktos juz z tymi plazmami i moze o nich cos wiecej powiedziec? Przeszukiwanie forum nie dalo efektu. Cena w 30 ratach 0% to 4999.

pozdrawiam
Slesz
 

pietiagoras

New member
slesz napisał:
Witam, w gazetce Euro RTV AGD jest w promocji plazma samsunga PS50C6H lub PS50C62H [ciach]
Niedawno "kupiłem" taki TV za ok. 3300. Sklep internetowy. No ale była to ewidentna pomyłka sklepu, cena konkurencji zaczynała się od ok. 4800. Oczywiście sklep się wykręcał i odpuściłem.
Znalazłem jakiś opis z holenderskiego site'u www. O ile udało mi się wygooglać, to dość leciwy model i tylko 1 HDMI. Wizualnie jest OK - widziałem coś takiego w MM w Wwie na Bemowie. Czarne, matowe tworzywo, nie jest to lakier fortepianowy; prosty design. Ale wydaje mi się że PS50C91h jest dokładnie w tej samej cenie w MM.
 

egregor

New member
pietiagoras napisał:
Niedawno "kupiłem" taki TV za ok. 3300. Sklep internetowy. No ale była to ewidentna pomyłka sklepu, cena konkurencji zaczynała się od ok. 4800. Oczywiście sklep się wykręcał i odpuściłem.
Znalazłem jakiś opis z holenderskiego site'u www. O ile udało mi się wygooglać, to dość leciwy model i tylko 1 HDMI. Wizualnie jest OK - widziałem coś takiego w MM w Wwie na Bemowie. Czarne, matowe tworzywo, nie jest to lakier fortepianowy; prosty design. Ale wydaje mi się że PS50C91h jest dokładnie w tej samej cenie w MM.
W euro jest teraz za 4999.
 

noise

New member
dzis go ogladalem
koszmarna czern - wlasciwie jej nie ma.
Po odpieciu sie z filmem HD od niego podlaczylem sie do Lcd samsunga z symbolem M i bylem w szoku ze czern na LCD byla super.
Euro rtv nazywa go super nowaoscia. Ciekawe czemu jak taki nowy to nie ma nawet 1366x760 tylko 1024 :(
Co to za badziew i jak ma sie do C91H pytam bo chcialem kupic takiego. W piatek jade wlasnie zobaczyc C91H i jesli taka badziewna bedzie czern to sie zalamie. No bo to przeciez przegiecie zeby LCD mial lepsza czern!
Chyba ze ja czegos o plazmach nie wiem :(
Aaaaa i wydaje mi sie ze lekko mrugal - tak jak telewizory CRT bez 100Hz :(
 

janku

New member
w pięćdziesiątkach tak, ale znaczna większość 42" (nie fullHD) ma 1024
1024 x 768 jest najczęściej spotykaną rozdzielczością plazm 42"
po prostu takie matryce wycinają na Dalekim Wschodzie
co nie zmienia faktu, że ten model C6, mimo takiej samej rozdzielczości jak np. C9, jest zapewne technologicznym starociem

--
pozdr
janku
 

noise

New member
janku napisał:
w pięćdziesiątkach tak, ale znaczna większość 42" (nie fullHD) ma 1024
1024 x 768 jest najczęściej spotykaną rozdzielczością plazm 42"
po prostu takie matryce wycinają na Dalekim Wschodzie

Janku swieta prawda ale watek byl wlasnie o 50"tkach wiec ....
 
Do góry