Problem z PS-42C62HX

warqze

New member
Problem z Ustawieniami Obrazu w PS-42C62HX

A więc mój problem polega na tym ze wczoraj zostałem posiadaczem plazmy:

259543.jpg

PS-42C62HX

Ale pojawił sie nieoczekiwany problem po każdym wyłączeniu i ponownym włączeniu telewizora ustawienia obrazu (kontrast, jasność itd...) wracaja do ustawień z przed regulacju czy li zawsze po wlączeniu TV obraz jest ustawiony na "Dynamiczny" kontrast na maxa (100) czy ktoś sie juz z takim czymś spotkał??? bo to troche uciążliwe żeby po kiażdym włączeniu telewizora ustawiać wszystkie parametry obrazu ;/ i czy można by to reklamować ???
 
Ostatnia edycja:

warqze

New member
Właściwie to problem sam sie rozwiazał. Przeczytanie całej instrukcji obsługi nic nie dało jednak po kilku godzinach desperackiej metody "prób i błedów" ustawienia teraz zapisuja sie normalnie :grin: szkoda że sam nie wiem jak to sie stało. Ważne że działa teaz zabieram sie za ogladanie :twisted:
 

warqze

New member
Jeśli chodzi o samą plazme to jestem zadowolony kupiłem ja za podobną cene tylko znowu pojawił sie problem który opisywałem wyżej ;/ chyba jednak skonczy sie na serwisie...

Wiec jak już napisałem plazma całkiem przyzwoita nie mam zastrzeżeń tym bardziej po przeczytaniu kilku/kilkunastu postów na tym forum wręcz wydaje mi sie że dobrze trafiłem :p telewizor chodził około 200 godzin z czego 130 miał po przywiezieniu ze sklepu ( telewizor stał na wystawie) taki czas przynajmniej widnieje w menu serwisowy ale nie ma zadnych problemów z duszkami albo długim "rozgrzewaniem"... właczam i ogladam piąkny obraz gdyby jeszcze nie ten problem z ustawieniami to był bym w pełni zadowolony ale i tak polecam za taka cene chyba trudno cos lepszego znaleźć
 
Ostatnia edycja:
Do góry