nbox + Onkyo 604/405 + Samsung PS42Q91H -> działa przez HDMI

foxfire

New member
Witam wszystkich, a szczególnie Gucio50 (przepraszam, jeśli przekręciłem nicka, piszę z pamięci).

Otóż wbrew wszelkim znanym mi do tej pory opiniom, udało mi się połączyć sprzęty jak w temacie używając tylko HDMI i uzyskać idealny obraz HD na telewizorze, oraz dźwięk przez kino domowe.

Wiem, że część osób miała z tym problemy, m.in. Gucio50 pisał że nbox nie współpracuje z Onkyo. Otóż mi chodzi, i to jak przecinak. Zaznaczam, że nboxa kupiłem dopiero tydzień temu, więc może mam wersję z najnowszym oprogramowanie, w którym chłopaki z ADB naprawili wcześniejsze błędy.

W każdym razie chętnie podzielę się z zainteresowanymi informacjami, jak połączyłem to wszystko, oraz jakie ustawienia wybrałem.
 

redlum

New member
Bez reklam
nBox nie dziala po HDMI z Onkyo 605 - gdyz ten ma wejscie hdmi 1.3 - a nbox tylko 1.1
Onkyo 604 jak i 505 powinny dzialac z nBoxem poprawnie
 

foxfire

New member
Rozumiem. A czy coś wiadomo nt. planów wypuszczenia przez ADB nboxa z wyjściem 1.3? Coraz więcej urządzeń na rynku będzie się pojawiało z tą wersją i nie przypuszczam, żeby n mogła sobie pozwolić na coraz większą niekompatybilność swojego sprzętu.
 
Do góry