problem SAMSUNG PS42Q96HD 42

chomik1001

New member
czesc mam problem mieszkam w anglii i przymierzam sie do kupna telewizoraSAMSUNG PS42Q96HD 42 lecz gnębi mnie pare rzeczy pierwsza to taka ze cena tej plazmy w anglii wynosi 5000 tys zł a w polsce nie moge znalezsc tej plazmy zeby porownac ceny, druga to taka ze jak wroce do kraju z tym telewizorem czy nie bedzie problemu z odbiorem jakosci
 

wtykacz

New member
W Polsce ten telewizor oferowany jest bez tunera DVB-T i ma oznaczenie PS42Q91H, jest on identyczny pod względem oferowanych funkcji i ekranu plazmowego. Różnica jest w braku tunera cyfrowego DVB-T. Więc o żadnych problemach nie ma co gdybać, bo ich nie ma, wszystko jest w najlepszym porządku.

W Polsce PS42Q96HD można było kupić tylko w sieci sklepów ElektroWorld . Przynajmniej tak było 3/4 m-ce temu. Byłem z kumplem i on załapał się na niego, szły jak woda w cenie 5.500zł.
 
Ostatnia edycja:

chomik1001

New member
jezeli chodzi o gwarancje to nie ma problemu bo dostane krajową, wiesz mam jeszcze jedna do ciebie pytanko bo zastanawiam sie rowniez nad SAMSUNG LE40R88BD 40" HD Ready digital LCD co bysmi doradził chodzi bi głownie o ogladanie filmow na dvd oraz do odbierania cyfry lub polsaty cyfrowego
 

wtykacz

New member
Nie znam tego modelu, więc nie wydam opinii na temat LE40R88BD, ale PS42Q96HD jest bezapelacyknie wart uwagi, piszę to bo sam widziałem go w akcji nie raz. za tę cenę wymiata resztę konkurencji
 
Do góry