C91H oraz Q91H - wady i zalety (tylko do użytkowników)

cubahdtv

New member
jawer1 napisał:
Może najpierw jak sprawdzić...


Napisałeś: "czasem divx, żadnych blurejow, hddvd ... nie przewiduje w ciagu kilku lat..."
Ja też tak mysłałem, a teraz zamiast filmów w rmvb czy avi po 700MB, większość tego co oglądam to pozycje mkv po 4GB w formacie 720p lub 1080i (jakość bajka:D)

No cóż wybór należy do Ciebie, ja w każdym bądż razie nie żałuję wydanych, w tamtym czasie, kilku setek więcej na Q91.

Kupiłem PS-50C91H - sprawdziłem w menu serwisowym jest 40 czli 40 godzin - tylko mnie zastanawia że są dwie możliwości uruchomienia trybu do sklepu i do domu przy pierwszym uruchomieniu czy niema dwóch menu serwisowych dla tych dwóch trybów wtedy w menu serwisowym do domu bedzie zero godzin pracy a do sklepu może być jak pisali poprzednicy po 2000. czy ktoś to sprawdzał
A teraz pytanie odnośnie cytatu - chodzi mi o mkv po 4 GB w formacie 720 i 1080i czyli można dokładnie i po polsku - czy mkv to plajer z kompa czy stacjonarny i te 720 - 1080i obrabiasz czymś czy bezposrednio z - no własnie z czego i czym otwarzasz. Bo przy 50 to szukam rozwiązań na divixa i na dvd i teraz niewiem czy HDDVD czy Blurej .
 
Ostatnia edycja:

egregor

New member
cammus napisał:
nie uwierzycie, zaraz po moim wyjsciu ze sklepu w sobote ktos kupil tego c91, hehe, chyba nie byl mi pisany, na dodatek sprawdzalem w necie (max24) i tez nie maja ani tego ani q91, gosc twierdzi ze sa trudnosci z dostawami tych samsungow, przyjdzie mi teraz czekac to chyba juz wezme Q91
mialem identycznie z C91H :) wyszedlem, a po 30 min wrocilem (WAF :) i kupa, sprzedany, musialem czekac cale 24h :)
 

egregor

New member
cubahdtv napisał:
Kupiłem PS-50C91H - sprawdziłem w menu serwisowym jest 40 czli 40 godzin - tylko mnie zastanawia że są dwie możliwości uruchomienia trybu do sklepu i do domu przy pierwszym uruchomieniu czy niema dwóch menu serwisowych dla tych dwóch trybów wtedy w menu serwisowym do domu bedzie zero godzin pracy a do sklepu może być jak pisali poprzednicy po 2000. czy ktoś to sprawdzał
No wlasnie, jak to jest ? Dla trybu dom mialem 0h, moze byc tak ze dla trybu sklep jest inne wskazanie ilosci wypalonych godzin?
 
Do góry