Ps 42q91h

Katia

New member
No i w końcu się zdecydowałam.Kupiłam i dam znać jak się sprawuje za miesiąc.Pa pa
Troche sie boje bo wcześniej chciałam Panasonica ze względu na lepszy dźwiek ale odpadł .Obraz zdecydowanie lepszy u Samsunga.
 

jawer1

New member
Pozrowienia, jesteś nieliczną przedstawicielką płci pięknej na tym forum i miło Cię będzie tu gościć częściej. Ja też miałem dylemat czy wybrać pv70 czy Q91. Obecnie mam "wyoglądane" 1000h i jestem bardzo zadowolony z Samsunga . Miejmy nadzieję, że u Ciebie będzie podobnie.
 

dareks78

New member
panasonic v70p czy samsung Q91H

Ja też miałem dylemat czy v70p czy q91h jednak w sklepie porównujac oba jednoczesnie podłączone do SD moj problem okazał się banalnie prosty wybór padł na Samsunga i jestem zadowolony jak cholera tak więc polecam !
 

kimleo

New member
Też się zdecydowałam na 42Q91H;-)

Nie będę ukrywać ale wybór telewizora jest bardzo trudny. Na początku miał być LCD np. LG lub Samsung, ale po dłuższym rozeznaniu tak naprawdę będize służył mi tv, stwierdziłam że dla moich potrzeb będzie
to plazma. W grę wchodził:
1.Panasonic 42" Viera TH-42PV70P
2.Panasonic 42" Viera TH-42PV700
a o plazmie Samsunga nawet nie brałam pod uwagę.
Jednak kiedy pojechałam do Media i innych sklepów, obraz z Panasonica nie ujął mnie, jednak jak zobaczyłam Samsunga 42Q91H byłam pod miłym wrażeniem, no i po dłuższym zastanowieniu notabane czytanie tego forum i innych artykułów zdecydował się na ten zacny zkup:) i nie żałuje póki co.
Wraz z tv, zakupiłam kino domowe, które świetnie się spisuje. Jak dla mnie rewelacja.
Jeśli chodiz o obraz z plazmy, to super z Cyfry +, a z anteny siatkowej nieco gorzej, ale i tak oglądam tv przez satelitę więc żaden to problem:)
Jeśli chodzi o kino, jak na moje warunki (pokój 25 m2) ...dla mnie bajka. A jak sobie zobaczyłam Mr&Ms Smith, to byłam pod dużym wrażeniem dźwięku i innych bajerów, które daje to kino.


Telewizor z kinem zakupiłam przez Internet. Jedynie przed zakupem byłam w Media i Saturnie aby sobie pooglądać i przetestować sprzęt, który chciałam zakupić a potem już było tylko zamówienie w Internecie i plazma z kinem była dwa dni po zamówieniu u mnie w domu:)

Polecam i pozdrawiam
 

tolkien

New member
prawie go mam

witam na tym forum bo dopiero sie zarejestrowałem . Właśnie miałem już zamówic juz q91 ale przeczytałem test modelu co prawda q96 ( różni się tylko brakiem tunera naziemnej TV cyfrowej ) http://www.av.com.pl/index.php?art=450 i najbardziej mnie zaintrygowało co to sa te "szybko pojawiające się „duchy” na ciemnej planszy" ( autorzy testu podaja to w minusach tego modelu). Czy ktos wie o co to chodzi ?? czy to mocno przeszkadza w ogladaniu ??
 
Do góry