Q91-problem z componentem

ANDPOL

New member
Mam taką przypadłość.Na wejściu component na czerwonym i pochodnych występują jaśniejsze i ciemniejsze poziome pasy.Jest to tylko na włączonym wejściu komponent w trybie"powiększony"i włączonej funkcji DNIE.Wymieniłem już kabel,ale jest to samo.Czy ktoś może zaobserwował podobny objaw?Jest to widoczne na dużych jednolitych powierzchniach.Dobrze widać na planszy kontrolnej.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
w ostatnim nr Audio-Video jest test porownawczt plazmy Pioneera, Panasonica i Samsunga własnie, Twojego modelu. Jest tam wlasnie zaznaczone, ze ów Samsung ma problemy z wyswietlaniem obrazu po componencie
 

barneius

New member
Potwierdzam problemy z wyświetlaniem po componencie. Pisałem o tym w wątku przyklejonym o C91H i Q91H. Na szczęście po HDMI wszystko jest ok.
 

ANDPOL

New member
barneius napisał:
Potwierdzam problemy z wyświetlaniem po componencie. Pisałem o tym w wątku przyklejonym o C91H i Q91H. Na szczęście po HDMI wszystko jest ok.
Ale czy masz podobny objaw,bo nie chce mi się przglądać 80 stron.Mam dekoder polsatu po componencie i niestety żadnego innego urządzenia,które ma to wyjście.Kabel wyeliminowałem i teraz nie wiem czy kombinować inny tuner,czy dvd.
 

oski_Tm88

New member
witam...mam to samo

o ile chodzi Ci o pasy jaśniejszcze ciemniejsze jakby po skosie to mam to samo- widoczne zwłaszcza na ciemnych matariałach, później się biorę za to napiszę
 

egregor

New member
Ja tego nie rozumiem. Wszyscy chwala ten sprzet ale... problem z wyswietlaniem obrazu po komponencie... dla mnie to dyskwalifikacja (po componencie mam xboxa360 bez hdmi).
 

kcv

New member
Po componencie mam podłączone DVD Yamaha i nie mam żadnego problemu z tym wejściem. Również połączenie tym sposobem n-ki nie robiło żadnych problemów, ale po HDMI zdecydowanie lepiej. Component to u mnie zwykły "drucik":)
 
Do góry