Problemy z 42Q91H

Misio17

New member
Mam prosbe co mam zrobic jezeli pojawia mi sie usterka. Trzy paski po lewej stronie ekranu jeden czarnobialy ucinajacy kawalek ekranu i 2 dziwnie kolorowe. Prosze o szybka odpowiedz poniewaz kupilem ten telewizor 3 dni temu i niewiem co zrobic.:( Daje Screena zebyscie zobaczyli co dokladnie jest nietak. Zrobilem zdjecie wieczorem zeby bylo lepiej widac.



http://www.imgtank.com/showpic-3614.jpg
showpic-3614.jpg
 

timbot

New member
Bez reklam
jesli kupiles w sklepie ktory umozliwia zwroty w ciagu 10/14 dni to pedz po swoja kase
jesli w sklepie nie przyjmuja zwrotu, a masz niepodbita gwarancje, to rzadaj zwrotu kasy, ze sprzedali ci uszkodzony tv....
ja stawiam, ze ktos go walnal w transporcie....
 

Misio17

New member
Owszem

Ale ja jestem z wroclawia a kupilem tv w opolu i pofatygowalem sie zeby go odebrac osobiscie i transport byl idealny mialem gąbki pod pudlem wiec niemialo prawa sie nic stac
 

timbot

New member
Bez reklam
ale oby w pionie jechała z tego opola? nie wiem jak z transportem w pudle, ale bez pudla to sie zabija plazmy jak sie je poziomo przenosi....

uaktualnienie: probowalem znalezc info na necie potwierdzajace moja powyzsza opinie i musze przyznac ze jest remis - 1:1 dla przewozenia pionowego i poziomego...
ale tv i tak bym popedzil wymienic, bo jak wpadniesz za kilka dni w szpony serwisu to i tak bedzie za pozno....
 
Ostatnia edycja:
Do góry