Samsung QE65Q67AA martwe piksele

SDman

Banned
Przytrafiła się sztuka z martwymi pikselami i to obok siebie, trochę szkoda, że kontrola jakości takie coś wypuszcza.
Sam TV 65" w cenie 3399 jest niezłą propozycją. Podświetlenie równe i całkiem poprawnie skalibrowany fabrycznie.
Zobaczymy jak x-kom zrealizuje wymianę sztuki na własny koszt tzw. "Darmowy zwrot telewizora"
 

Attachments

  • PikQ60A.jpg
    PikQ60A.jpg
    67,1 KB · Wyś: 79

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten model to najsłabszy Qled Samsunga.
Ale martwe pikseli i tak nie powinny się pojawiać.
 

SDman

Banned
Jak zauważyłeś to najniższy model LCD serii Q60, jednak bardzo fajnie wykonany, mega cienki ze świetnym pilotem (solarny+usb) i trybem Ambient mode. Oczywiście nie ma powłoki antyrefleksyjnej, kąty są słabe i czerń nie powala ale na jasnych scenach opad szczęki wywoła na 100%.

Bardziej bym był usatysfakcjonowany jakbyś podał konkurenta dla niego w 65 calach i cenie 3400-3500 ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz dobre modele innych producentów w klasie
- LG 65 Nano 863
- Philips 65PUS8546
- TCL 65C728
- Philips 65PUS8535
- TCL 65C725
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
kąty są słabe i czerń nie powala ale na jasnych scenach opad szczęki wywoła na 100%.

:blagam: idelany telewizor do jasnych scen.......:D

Czytywałem juz róznych fanów różnych marek ale to co Ty czasem wypisujesz naprawdę powala ... i to nie tylko w jasnych scenach.
 

mpDante

Member
Bez reklam
Nie sposób się nie zgodzić :D

BTW. Q67 za 3400 to słabo, za niewiele więcej można kupić Q77. Już nie wspomnę o TCL C725.
 

SDman

Banned
Rozwińcie swoje myśli oboje zakładam nie mieliście modelu w domu, martwe piksele nie przeszkadzały mi ustawić TV i ocenić jak gra.
Dla mnie jasne sceny to nie HDR, bo zakładam, że szydzicie, a myślimy zupełnie o czym innym.
Parametry, które czytacie z netu można sobie ....

Prawdziwa dyskusją powinna się zacząć od pytań, nie drwin.

Następną sztukę dopiero dowiozą więc wrócę do tematu i na koniec, córka ma 26 lat i nie jest priorytetem TV, a rozpoczęcie budowy.
Na topowe OLED`y lub już microLED`y przyjdzie czas, a przyjdzie na pewno jak również na prawdziwe stereo.
 
Ostatnia edycja:

Login

Member
Wie ktos moze czy w tegorocznych Samsungach (chodzi mi glownie o Q67) dziala na wbudowanej przegladarce internetowej strona cda.pl ?
 

tom357

New member
Masz dobre modele innych producentów w klasie
- LG 65 Nano 863
- Philips 65PUS8546
- TCL 65C728
- Philips 65PUS8535
- TCL 65C725

Tcl bardzo mnie zaskoczył na plus-dość fajny tv:-o
Lg nano trochę grube a poza tym widziałem w sieci kilka,które wyglądały jakby złapały jeden duży matrwy piksel.
Philips niestety niedostępny w rozmiarze 55":|


Co do qleda to patrzyłem wersję q70A i niestety wersje demo miały lekko wykrzywioną górrną ramkę wyświetlacza patrząc pod kątem.Ten plastik też nie jest jakiś szczególny a nie ukrywam,że ten tv mnie interesuje:-D

Panowie,jak przełącza się kanały w tv samsunga? Klikam przycisk 1-2-3 i manewruję strzałkami wybierając dany kanał czy może jest to jakoś mądrzej rozwiązane?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL w tej klasie otrzymał nie bez powodu najwięcej tytułów na najlepsze telewizory w Europie w klasie cen jakości.
 

tom357

New member
Przyznam szczerze,że mocno zastanawiam się nad tym tcl 725 bo w PL jest już w kwocie 2500zł.
Tylko to odświeżanie 60Hz
Lepszy jest on od qleda q70a?

Potrzebuję tv na który będę patrzył kilkanaście dni w roku,więc chcę coś dobrego/trwałego i na sporo lat,ale w drugiego oleda chyba nie zainwestuję :-D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oleda za 2500 zł nie kupisz.
TCL 728 ma matrycę 100Hz, więc jeśli komuś potrzebna to warto dołożyć.
 

tom357

New member
No nie kupię dlatego też pisałem,że chyba nie będę dokładał/inwestował w oleda :)
Za to mogę kupić w podobnych pieniądzach qleda q70a
 
Do góry