Jaki następny model po UE65KS7000s

szczep85

New member
Witam,
Po 4 latach czas pomyśleć o zmianie Telewizora. Obecnie posiadam UE65KS7000S i jestem z niego w 100% zadowolony. Teraz mam ochotę na coś większego :) Myślę nad 75" lub 82"
Który z obecnych modeli TV Samsunga będzie odpowiednikiem serii KS7000 ?

Z góry dziękuje za odpowiedź.


Ps. Ile można wołać za 4 letniego UE65KS7000S



Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie 82"Pytanie pierwsze ile masz max kasy ?
KS za 2 tyś zł po 4 latach...
 

szczep85

New member
Wolał bym pozostać przy samsungu.
Czy seria Q60R będzie odpowiednikiem mojego modelu z przed 4lat?
Myślę nad
QE75Q60RAT
QE75Q70RAT
UE82RU8002U
 
Ostatnia edycja:

SLAV7

New member
Bez reklam
Jeśli ma być SAMSUNG to zdecydowanie 75Q70. Zagra nawet lepiej niż 65KS7000. Każdy z pozostałych jest slabszy
 

szczep85

New member
Jeśli ma być SAMSUNG to zdecydowanie 75Q70. Zagra nawet lepiej niż 65KS7000. Każdy z pozostałych jest slabszy

Dziękuję za odpowiedź , właśnie takiej informacji potrzebowałem. Czyli trzeba się jeszcze grubo zastanowić czy już zmieniać tv czy jeszcze sobie poczekać.
Ps. Swoją drogą dlaczego jest tak mało modeli 75" i większych? Do 65" to modeli od groma.
 

Kaputek

Banned
Kolego, zastanów się coś robisz. KS 7000 to świetny tv, wymienić go na inny model to nie jest proste.Żebyś sobie nie strzelił w kolano. Z wyżej wymienionych to Q7 jest godny do polecenia. Miałem KS7000 i wiem co mówię.
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Miałem 65ks7000, kupiony za worek pieniędzy :), padło podświetlenie matrycy jak to bywało w tych modelach. Stwierdziłem, że worka pieniędzy za TV już nie dam. Kupiłem największą kiszkę jaka była na rynku: 65PUS8102 - 2 sztuki wróciły do Kikiego. Wymieniłem na 65MU7002 - wybierałem między Qledem Q6fna i nie widziałem różnicy w obrazie. Po 2 miesiącach wymieniłem na 75MU7002, w którym też padło podświetlenie :) I teraz mam Q75Q60 i jestem bardzo zadowolony. Nie znalazłem racjonalnego wytłumaczenia żeby dopłacić za q70, mało tego - w sklepie gdzie kupowałem na q70 były różowe przebarwienia :( skutecznie mnie to zniechęciło.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kasy wystarczy na 82MU7600 i na 82RU8002.
Zagrają lepiej niż Twój stary model.
I masz jeszcze pakiet gratisów dodatkowo.
 
Do góry