Jaki model do 5 tys?

kanson

New member
Witam przeczytałem forum i wszyscy proponują telewizory panasonic i philips. Mam możliwość kupienia tanio samsunga. Jaki model polecacie? W gre wchodzi także telewizor lcd, a nie chce zakładać takiego samego tematu w tamtym dziale.


Pozdr
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Podaj przynajmniej wszystkie warunki jakie masz?
Jaki telewizor masz na myśli i co to znaczy tanio?
 

kanson

New member
Mogę kupić tanio z hurtowni obojętnie jaki model telewizora samsung ponieważ handlują przede wszystkim tą marką. Proszę więc o podpowiedź do 5 tys według cen sklepowych.

Pozdr
 

Gucio50

New member
Bez reklam
kanson napisał:
......telewizory panasonic i philips. Mam możliwość kupienia tanio samsunga. Jaki model polecacie? W gre wchodzi także telewizor lcd, ....Pozdr

Radzę zrobić tak. We wrocławskim (pewnie w innych też) stoi obok siebie z 10 Samsungów 40"
6 to LCD i 4 plazma
ceny od 4300 do 12500

Sam zobaczysz na jaką jakośCię stać. Czy widzisz róicę np pomiędzy 5kzł i 8kzł

Wtedy wybierzesz podobnie jak ja 6000 Samsung LCD 40"
ten za 4500 ma obraz(kontrast) nieco marny a te powyzej 6000 są WMWSO za drogie dla MNIE

Moja żona widząc te telewizory zgodziła się ze mną, chociaż głosowaa za modelem coś za 5kzł. :confused: Ma poprostu inny WMWSO


Słownik:
--------------

WMWSG - według mojej własnej subiektywnej opinii
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
też polecam 42 S5s - to był i jest super udany model.
I z ostatnich - 42Q91H.
Jeśli chodzi tylko o cenę będzie extra.
 

remigiusz

Member
z atopsji mogę śmiało polecić samsunga 42Q91H , mam go już trzeci miesiąc i żadnych problemów, odbiór super, cena też super - można go już kupić poniżej 4 tys.
 
Do góry