Pomoc w wyłączeniu bluetooth ue43ru7102kxxh

Noname1

New member
Witam posiadam tv Samsung ue43ru7102kxxh , w jaki sposób mogę wyłączyć bluetooth ? W zwykłych ustawieniach nie ma takiej opcji. Z góry dziękuję.
 

Noname1

New member
Proszę o pomoc bo nie do wytrzymania jest to , mieszkam w bloku i ludzie którzy w telefonach mają włączonego bluetootha automatycznie się próbują łączy z moim tv a mi co chwile wyskakuje powiadomienie na tv że ktoś próbuje się połączyć .
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Proszę o pomoc bo nie do wytrzymania jest to , mieszkam w bloku i ludzie którzy w telefonach mają włączonego bluetootha automatycznie się próbują łączy z moim tv a mi co chwile wyskakuje powiadomienie na tv że ktoś próbuje się połączyć .

Jest takie coś jak : USTAWIENIA >OGÓLNE > MENEDZER URZĄDZEŃ ZEWNĘTRZNYCH u ciebie w tv ?
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Tak jest jeszcze gwarancja

Musi być coś w menu ustawieniach , jedyne wyjście to wyłączyć w menu serwisowym , albo napisz do suportu samsunga że masz taki problem i jakie jest rozwiązanie tego problemu , Gdyby nie był na gwarancji ja bym wszedł w menu serwisowe i wyłączył BT
 

Noname1

New member
Musi być coś w menu ustawieniach , jedyne wyjście to wyłączyć w menu serwisowym , albo napisz do suportu samsunga że masz taki problem i jakie jest rozwiązanie tego problemu , Gdyby nie był na gwarancji ja bym wszedł w menu serwisowe i wyłączył BT

Dzwoniłem do suportu Samsunga i mi powiedzieli że w normalnych ustawieniach na ma opcji wyłączenia bluetooth.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Też mi się nie chce wierzyć, ze nie ma opcji wyłączenia widoczności. W tym modelu jest tylko bluetooth audio, czy funkcja ma szerszy zakres. O ile wiem, jest opcja menu eksperckiego i może gdzieś tam zaimplementowano możliwość wyłączenia widoczności.

A weś wyłącz to BT audio i zobaczysz co będzie się działo ?
 

Noname1

New member
Też mi się nie chce wierzyć, ze nie ma opcji wyłączenia widoczności. W tym modelu jest tylko bluetooth audio, czy funkcja ma szerszy zakres. O ile wiem, jest opcja menu eksperckiego i może gdzieś tam zaimplementowano możliwość wyłączenia widoczności.

Właśnie o to chodzi że nie ma takiej opcji żeby wyłączyć widoczność, mało tego nie ma nigdzie żadnych ustawień bluetooth. Nie wiem czy tylko jest bluetooth audio czy funkcja ma szerszy zakres ale chyba ma bo są w ustawieniach opcje podłączenia bezprzewodowo myszki i klawiatury.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Potwierdzam. Też mam nowy model Samsunga i w menu NIE MA możliwości wyłączenia łączności bluetouch. Ta funkcja jest stale na ON. Zresztą pilot też mam na bluetouch a nie na IR, więc domyślnie to wszystko ma stale działać.
Mam w domu 3 telewizory Samsung. Wszystkie są na smart-piloty. Ale każdy TV jest przyporządkowany jednemu pilotowi i nie obsłuży drugiego i trzeciego TV. Każdy pilot mogę sparować z danym TV , ale wtedy traci łączność z innym telewizorem. I bardzo dobrze. Przez ścianę nie włączę lub przełączę innego Samsunga.
Tak to działa u mnie.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Potwierdzam. Też mam nowy model Samsunga i w menu NIE MA możliwości wyłączenia łączności bluetouch. Ta funkcja jest stale na ON. Zresztą pilot też mam na bluetouch a nie na IR, więc domyślnie to wszystko ma stale działać.
Mam w domu 3 telewizory Samsung. Wszystkie są na smart-piloty. Ale każdy TV jest przyporządkowany jednemu pilotowi i nie obsłuży drugiego i trzeciego TV. Każdy pilot mogę sparować z danym TV , ale wtedy traci łączność z innym telewizorem. I bardzo dobrze. Przez ścianę nie włączę lub przełączę innego Samsunga.
Tak to działa u mnie.

Jakie masz modele tv ? i są na piloty - łączność BT ?
 

Noname1

New member
W moim zestawie do tv nie było smart pilota tylko mam zwykły na podczerwień , więc i tak dalej chce wyłączyć bluetooth 😉
Czyli pozostaje mi wejść w menu serwisowe i wyłączyć całkowicie funkcje bluetooth ale niestety nigdy tego nie robiłem i nie wiem jak się za to zabrać , może jest ktoś kto to robił i mógłby mi wytłumaczyć co i jak pokolei ? 🙂
 
Do góry