QE75Q60RA vs UE75RU7172

Rafal8

Member
Witam zamierzam wymienić swojego 65j6250 na któryś z tych dwóch. Q60 jest za 6500 za ru1752 za 4000 czy jest sens dopłacić do tego droższego? Oglądam NC i netflix
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież za 6 tyś masz extra modele 75". Do tej odległości wniesie Ci dużo więcej radości w Extra jakości i to z super wyposażeniem.
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Zaraz posypią się oferty na eldżi, filipsy i teceel :)
Przy takiej odległości zastanawiałbym się nad 82 i więcej :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widać kto nie widział na oczy a zawsze wie lepiej !
Dziś był klient i na podstawie tego co zobaczy i co czyta na forach twierdzi że wielu chce jedynie błysnąć w internecie nie widząc nigdy sprzętu na oczy.
Hehehe...
TCL 2 potęga na świecie - hehehe
LG 3 potęga na świecie - hehehe
Philips 4 potęga na świecie - hehehehe
Sony 5 potęga na świecie - hehehehe

Panasonic... znika z rynku . Na największym rynku świata nie istnieje już 3 lata - hehehehe

Tak masz extra modele :
- Philips 75PUS504
- Sony 75XG8096
- TCL 75EP 660 w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Maksymalnie do - 20%
- LG 75SM8610 w programie
- JVC 75VU10 - w programie
Podaj proszę maila to CI wyślę cały program.
I zapraszam na pokaz dokładnie jak dzisiejszy gość.
Który po porównaniu na własne oczy modeli 75 stwierdził - jakie ludzi piszą głupoty - szok !
 

Rafal8

Member
Widać kto nie widział na oczy a zawsze wie lepiej !
Dziś był klient i na podstawie tego co zobaczy i co czyta na forach twierdzi że wielu chce jedynie błysnąć w internecie nie widząc nigdy sprzętu na oczy.
Hehehe...
TCL 2 potęga na świecie - hehehe
LG 3 potęga na świecie - hehehe
Philips 4 potęga na świecie - hehehehe
Sony 5 potęga na świecie - hehehehe

Panasonic... znika z rynku . Na największym rynku świata nie istnieje już 3 lata - hehehehe

Tak masz extra modele :
- Philips 75PUS504
- Sony 75XG8096
- TCL 75EP 660 w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Maksymalnie do - 20%
- LG 75SM8610 w programie
- JVC 75VU10 - w programie
Podaj proszę maila to CI wyślę cały program.
I zapraszam na pokaz dokładnie jak dzisiejszy gość.
Który po porównaniu na własne oczy modeli 75 stwierdził - jakie ludzi piszą głupoty - szok !
Dzięki za odpowiedz, z tego ci widzę to w tej samej cenie jest tylko ten sony ale tam matryca 50hz, i nie jestem pewien czy będzie lepiej świecił , Ale ten TCL z tego co poczytałem ma super jasność i kontrast, tylko jak z jakością za 5lat np
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Skoro ten Samsung najlepiej się sprzedaje w Polsce to dlaczego tak mało się starają ? Brak komunikacji głosowej po Polsku , Tizen ciągle dołącza nowe aplikacje ale nie polskie ( przydał by się Pilot WP , CDA,Pl , Allegro i wiele innych ) , brak na nowym pilocie przycisku You Tube , Player , Ipla a jest za to Rakuten i Prime Video ( kto z tego korzysta ? 1% widzów ? ). Czyli mimo że w Polsce dobrze się sprzedaje to brak ukłonu w stronę polskiego klienta !
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Jeżeli chodzi o mnie to również uważam, że brak komunikacji po polsku to w ch.ja granie ze strony Samsunga. Pamiętam, że w 2016 w 65KS700 to działało bardzo dobrze, potem (nowe modele) już tylko po angielsku. Ja dodałbym jeszcze "kastrację" nowych modeli z DTS, głośników i OneConnect w "słabszych" modelach. Pomimo tego znowu kupiłem Samsunga, dokupiłem soundbara i jestem bardzo zadowolony :) Uważam jednak, że stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry.
 

Rafal8

Member
No no niestety tak właśnie wygląda to forum:-( padło proste pytanie 2 tv do wyboru czy warto dopłacić, a jak zwykle sklep chciał spędzać swoje produkty i swoje poleca i tak jest w 99%watkow na ten temat, kiedy jeszcze z 2 lata temu krytykowano wszystkie tv z matrycami 50hz a teraz widzę że to jest super wybór. Nie trafi się.
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Co jak co ale to zupełnie inne podświetlenie matrycy. Z 2 strony myślę, że po prostu jeszcze nie ustawiłeś go "pod siebie" :) Na papierze (poza direct led) 6250 jest dużo gorszy.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
I tak można w nieskończoność. Czemu nie Q90 ? Uważam że Q60 jest przyzwoitym telewizorem do codziennego oglądania. Obraz nie powala ale jest zdecydowanie lepszy niż w RU.
 
Do góry