Samsung seria RU7405

taxa

New member
Witam.

Czy ktoś z was miał do czynienia z tymi samsungami, albo ma jakąkolwiek wiedzę na temat tej serii?
Niestety w internetach ciężko cokolwiek o RU7405 znaleźć.
 

taxa

New member
Cały czas waham jakiego typu matrycę wybrać. Ostatnio chwilę testowałem coś na matrycy VA i powiem szczerze, że zmiana kolorów już pod małym kątem była dla mnie nie do zaakceptowania. Zdaję sobie sprawę, że IPS ma kiepską czerń, ale czy wszystkie wypadają tak samo?
Rozmiar niestety musi być max 43 cale. Pokój dość mocno nasłoneczniony, tv oglądana w większości za dnia.
Do gier nie będzie używany, internet okazjonalnie, ewentualnie dobrze by było gdyby bezproblemowo obsługiwał apki umożliwiające dzielenie sygnału na inne urządzenia w mieszkaniu.

Pytałem o tego samsunga bo można go nabyć z rabatami w dość dobrej cenie.
Ale gdzieś widziałem kilka komentarzy kupujących narzekających na ten model i nachalne aplikacje samsung-owe, których nie da się wyłączyć.
 
M

mdsfan

Guest
A gdzie znalazłeś ten model? Na polskim rynku raczej go nie ma.

Wspomniałeś o nasłonecznionym pokoju. Nie sądzę, aby matryca miała powyżej 300 nitów, więc latem może być problem. Mając na uwadze, że UE55RU7472 ma średnią jasność w HDR ok. 250 nitów, maks. to ok. 330 nitów, to warto poszukać czegoś innego.
 

taxa

New member
Masz rację. U nas niedostępny. Kupiony byłby w zagranicznym sklepie. Cena z rabatami i transportem ~1600 zł. Pokój od południowej strony, ale latem w upały rolety często spuszczone.

A co byście w podobnej kwocie (+/- 150 zł) polecali?
 
Do góry