Samsung UE50RU7412U nie odtwarza abi

mb79

New member
Mam pytanie do Was, kupiłem kilka dni temu telewizor Samsung UE50RU7412U., po podłączeniu okazało się że TV nie odtwarza z pendrive żadnego z moich plików w formacie Avi.
Czy jest rozwiązanie tego problemu poprzez instalacje aplikacji bo na aktualizację że strony Samsung nie spodziewam się.
Ma ktoś z Was problem z TV Samsung i ma jego rozwiązanie ?
Druga sprawa jeśli zdecyduje się na zwrot TV (zastanawiam się nad tym) to czy nowe telewizory LG nie maja tego problemu ?
Będę wdzięczny za szybką odpowiedź.
 

mb79

New member
Przepraszam za literówkę w temacie posta.
Niestety nie mogę edytować tematu.
Chodzi oczywiście o rozszerzenie AVI.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung nie odtwarza wielu aplikacji , AVI również.
Inne firmy bez problemów odtwarzają.
Raczej czeka Cię wymiana.
 

mb79

New member
Samsung nie odtwarza wielu aplikacji , AVI również.
Inne firmy bez problemów odtwarzają.
Raczej czeka Cię wymiana.

Dziękuję za odpowiedź kiki.

Na moje pytanie do Samsung otrzymałem taką odpowiedź:
"Uprzejmie informuję, że obsługa kodeków DViX oraz VXiD nie jest wspierana na naszych telewizorach od 2018 roku."

Byłem wczoraj w sklepie i sprawdziłem dwa TV z serii RU i żaden nie odtwarza filmów avi.
Panowie z obsługi byli zdziwieni że Samsung nie odtwarza filmów avi.

Na moje pytanie czy telewizory LG mają ten sam problem odpowiedzieli że nie wiedzą i nie gwarantują że będzie działało na konkretnym TV.

Telewizory LG nie maja problemu z plikami avi ?
 
Ostatnia edycja:

Wesley1

Member
Bez reklam
Przeginać? :) Ja jak kupuję TV to idę ze swoim dyskiem z materiałami i nie odpuszczam dopóki nie sprawdzę wszystkiego co mnie interesuje :) Nidy nie odniosłem wrażenia, że przeginam.
 

michalgti

New member
Witam. Mam pytanie odnośnie tego modelu. Byłem zmuszony odesłać swój tv model 43RU7412 z powodu wady podświetlenia matrycy - świeciły wyraźnie wszystkie rogi ekranu co praktycznie uniemożliwiało oglądanie tv wieczorem. Czy u autora wątku nie występuje taki problem? Fakyt że to wersja 50 cali ale matryce chyba takie same. Telewizor był dla mnie idealny biorąc pod uwagę funkcjonalność i do tego miał ekstra wygląd (żona uwielbia kolor biały) Z góry dziękuje za pomoc https://ibb.co/1s5j0hS U mnie tak to wyglądało
 
Ostatnia edycja:
Do góry