QE65Q90RAT i DLNA?

Tom69

New member
Witajcie,

Taka ciekawostka, TV za prawie 10kpln nie ma opcji oglądania filmów z serwera NAS. Oficjalne stanowisko firmy samsung na zadane pytanie:
"Po zapoznaniu się ze specyfikacją telewizora wyjaśniam, że telewizor wspiera tylko funkcję DLNA z telefonu komórkowego tj.DLNA to Mobile - Funkcja umożliwia udostępnienie treści z telefonu komórkowego."
Dla mnie to załamka, mam QNAPa z którego udostępniam filmy, nie było problemu na starym TV z przed 10 lat... naprawdę muszę dokupić jakiegoś TV BOXA żeby oglądać filmy z dlna na tym TV?

Może jest jakaś alternatywna opcja, jakaś apka? Ktoś poradzi?

Pozdr,
 

Tom69

New member
Kupując tv za 10k nie sprawdziłeś specyfikacji?

W specyfikacji na stronie:
Mobile to TV - Mirroring, DLNA
Tak

Założyłem że jest to teraz takim standardem że każdy TV to ma. Nie jest to może powód żeby go zwrócić ale fakt że nie posiada tej funkcji jest mocno frustrujący.
 

Maverick7909

New member
A jak chodzi ci ten tv jestes zadowolony z obrazu czerni multimediów jest wkoncu wybieranie głosowe po polsku? Myślę nad modelem niższym 85 w 65 calach albo lg 9800 nanocel choć te lg maja problem z wygszaniem strefowym a oled raczej strach kupić po tym co czytam to jest jescze nie dopracowana technologia oglodac tv oszczędzanie i patrzeć czy coś się pojawi na ekranie późnej włączyć z serwisem. Mam obecnie Samsunga 55 nie pamiętam modelu seria chyba 7 czerń ok obraz bardzo dobry matryca va lokal dimming tylko kąty boczne słabe jak to w va i multimedia dźwięk z tego gowniannego pudełka słaby i cichy przez amplituner. Ogólnie najlepszy system i najbardzej praktyczny w tv ma lg z pilotem magcic remote
 
Ostatnia edycja:
Do góry