Samsung nu8042 a Apple tv

kaper.1981

New member
Bez reklam
Posiadam ten model tv i chciałem zapytać czy ktoś korzysta na nim z aplikacji Apple tv . Mam problem z hdr i dolby Atmos poprostu nie uruchamia się. Na netflix i amazon Prime wszystko jest ok . Czy ktos posiada ten tv z aktywną usługą Apple tv chodzi o aplikacje.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Jeśli ktos posiada ten model tv lub któryś z seri na 2019r obsługujący ta aplikacje prosze aby sprawdzil u siebie i podzielil się opinią bo możliwe że cos w aktualizacji samsunga ktora pobralem z ich strony była wydana w dniu 22.11.19 psuje ta funkcjonalność. Inne aplikacje z hdr działają normalnie. Podjąłem.kontakt z Samsungiem i Apple ale rozwiazanis brak wiec szukam tu . Nie trzeba mieć abonamentu apple aby to sprawdzic bo sa tam trailery z hdr do obejrzenia za darmo.
 

Lekki28

New member
Jeśli ktos posiada ten model tv lub któryś z seri na 2019r obsługujący ta aplikacje prosze aby sprawdzil u siebie i podzielil się opinią bo możliwe że cos w aktualizacji samsunga ktora pobralem z ich strony była wydana w dniu 22.11.19 psuje ta funkcjonalność. Inne aplikacje z hdr działają normalnie. Podjąłem.kontakt z Samsungiem i Apple ale rozwiazania brak wiec szukam tu . Nie trzeba mieć abonamentu apple aby to sprawdzić bo sa tam trailery z hdr do obejrzenia za darmo.

Też zauważyłem ten problem, natomiast nie leży po stronie aktualizacji telewizora a firmy Apple. Od pewnego czasu pozycje które były w HDR nagle straciły możliwość odtwarzania ich w HDR. Przykład serial "SEE" którego odcinki oglądałem w HDR, a obecnie już nie ma takiej możliwość. Niektóre pozycje są nadal w HDR ale niestety jest ich już coraz mniej. (zaczęło się to już przed aktualizacją ). Apple sobie strzela w stopę takim zachowaniem. Dodam że w tych pozycjach ,na TV Lg nadal wyświetla się HDR, ale zniknęła możliwość oglądania w Dolby Vision.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tu Ci odpisze.
Zgadza się, "Królowa Słoni" ma HDR w trailerze.
Reszta jak Ci pisałem (mimo flagi w opisie) już nie.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Zgłosiłem ten stan rzeczy na infolinia Apple i twierdza że nic im o tym nie wiadomo co jest dziwna sprawa z ich strony. Pytanie czy celowo to zrobili czy to jakis większy problem.
 

Lekki28

New member
Sprawdzałem wczoraj i niestety ponownie nie działa. Przykład, pierwszy odcinek serialu "SEE" jest w HDR, pozostałe znowu bez HDR :niewiem:
 
Do góry