Samsung QLED QE55Q67RAT

Bunsen

New member
Może ktoś napisać coś o tym TV ? W internecie mnóstwo osób go poleca ale jak jest w rzeczywistości ? Ojciec planuje zmienić swojego starego Samsunga, chyba 15 letniego na ten model bo w sklepie mu się bardzo spodobał spośród wszystkich oglądanych. Sprawdzałem dane i praktycznie wszystko ma co potrzebne tylko zastanawia mnie czy w tej cenie będzie to najlepszy zakup. Może jest coś lepszego ? Max 3600zł. Już i tak narzeka, że tyle kasy za TV, kiedyś LCD były tańsza haha Wiadomo, już trochę wiekowy gościu, nie bardzo ogarniający nowe technologie, będzie się uczył wszystkiego chociaż muszę przyznać, że nawet dobrze mu idzie - smartfona opanował w jedeń dzień :p Zastosowanie TV to ogólnie telewizja - discovery, animal planet itp oraz tvp vod oraz netflix - ogląda na tel więc pewnie na TV też będzie.
 

kristof11

Member
Mam do dwóch miesięcy 65 calową wersję tego modelu i jestem zadowolony. Do tego co piszesz tv nadaje się idealnie. Aplikacje Smart działają płynnie. Procesor daje radę i kanały Hd z satki wyglądają bardzo dobrze. Minusem dla mnie jest HDR, nie ma tego łał, ale to wina podświetlania krawędziowego. Model wyższy z podświetlaniem strefowym jest niestety dużo droższy.
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Jeśli koniecznie SAMSUNG to 55Q70. Jeśli nie to do takich celów lepszy będzie SONY 55XF9005. Różnice w cenie są niewielkie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak 55Q70 jest godny polecenia.
Cena dla niebieskich 3999 zł z Samsunga Polska i z pakietem gratisów.
 
Do góry