Samsung QLED QE55Q67RAT czy QE55Q60RAT

marrik

New member
Do Sony nie mam przekonania, raz, że android, a dwa, kumpel kupił 55XG8569 i jak dla mnie menu tego telewizora to porażka i na dodatek cały czas zrywa mu połączenie wi-fi.
Miałem wcześniej już dwa Samsungi i obsługa Tizena to bajka, chyba najwygodniejszy system na telewizorze, dlatego wziąłem tego Q60.
Obraz jak dla mnie rewelacja z modułu CI+, YT i Netflix też niczego sobie, choć tak jak pisałem wcześniej do filmów mam projektor.
Za zaoszczędzone 1500 zł biorę żonę do Wrocławia na weekend, na rocznicę ślubu.
Dzięki za sugestie.
 

mirkor

New member
Nie było mnie tu parę lat i stojąc przed wyborem nowego tv postanowiłem tu zajrzeć.
Jak widzę tutaj nic się nie zmieniło. Dalej ostro promowane są tv Philipsa i TCL.
Dalej te telewizory dręczą bolączki które dręczyły je parę lat temu. Jestem zdumiony, że TCL jak dotąd nie poradził poradził sobie z optymalizacją androida.
Być może robią fajne telewizory dla oka ale ich oprogramowanie to dalej koszmar. Dla mnie jest nie do przyjęcia aby telewizor włączał się przez pół minuty a na dokładkę się zawieszał, to chyba nie te czasy.
Dlatego tym razem postanowiłem sobie kupić Samsunga Q60T.
Nie wierzcie tym co piszą. że to słaby tv. To piszą ludzie którzy nie mają o nim zielonego pojęcia a swoje opinie kreują na opiniach domorosłych "fachowców" którzy w życiu telewizora nie kupili.
Nawet ten najsłabszy z linii qledów z 50Hz matrycą zadowoli przeważającą część nabywców. Ludzie boją się tych 50Hz a tak naprawdę jest to w zupełności wystarczająca częstotliwość do komfortowego, normalnego korzystania z tv.
Dla mnie jedyną wadą matrycy to wąski kąty widzenia. Reszta to same plusy.
Śmieszą mnie komentarze typu "w tej cenie konkurencja ma coś lepszego". Tylko, że nikt z tych co to piszą nie poda konkretnie co to jest. Takie to są "fachowe" porady.
 

SDman

Banned
Nie było mnie tu parę lat i stojąc przed wyborem nowego tv postanowiłem tu zajrzeć.
Jak widzę tutaj nic się nie zmieniło. Dalej ostro promowane są tv Philipsa i TCL.
Dalej te telewizory dręczą bolączki które dręczyły je parę lat temu. Jestem zdumiony, że TCL jak dotąd nie poradził poradził sobie z optymalizacją androida.
Być może robią fajne telewizory dla oka ale ich oprogramowanie to dalej koszmar. Dla mnie jest nie do przyjęcia aby telewizor włączał się przez pół minuty a na dokładkę się zawieszał, to chyba nie te czasy.
Dlatego tym razem postanowiłem sobie kupić Samsunga Q60T.
Nie wierzcie tym co piszą. że to słaby tv. To piszą ludzie którzy nie mają o nim zielonego pojęcia a swoje opinie kreują na opiniach domorosłych "fachowców" którzy w życiu telewizora nie kupili.
Nawet ten najsłabszy z linii qledów z 50Hz matrycą zadowoli przeważającą część nabywców. Ludzie boją się tych 50Hz a tak naprawdę jest to w zupełności wystarczająca częstotliwość do komfortowego, normalnego korzystania z tv.
Dla mnie jedyną wadą matrycy to wąski kąty widzenia. Reszta to same plusy.
Śmieszą mnie komentarze typu "w tej cenie konkurencja ma coś lepszego". Tylko, że nikt z tych co to piszą nie poda konkretnie co to jest. Takie to są "fachowe" porady.
To bardzo fajny TV choć nie bez skazy -osobiście dla mnie jest nią brak Dolby Vision.
Gdyby Samsung był mądrzejszy być może miałby jednego klienta więcej zeszłoroczny model Q80R kusił mnie bardzo.

Ciężko mi zastąpić 7 letnią plazmę choć naturalnym następcą jest OLED to jednak nie każdy model sprosta moim wymaganiom -te najtańsze słabo skalują, droższe są za drogie, a z tyłu głowy "wypalenia"
 
Do góry