Samsung UE55RU7472U vs UE55RU7442

mongi

New member
Tak jak w temacie. Szukam tv w przyszłości pod konsole, a narazie filmy, seriale, yt. Rozważam te dwa wyżej wymienione TV, proszę o opinię i ewentualne propozycje w tej półce cenowej. Przeglądałem również PHILIPS LED 55PUS7334, ale jakoś nie przemawia do mnie IPS oraz brak TimeShift'u oraz w tych , choć ma Androida i to jest na plus ale jeśli się nie mylę (jestem zielony w tym temacie) to można kupić m.in xiaomi boxa i po problemie. :neutral:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przeważnie matryce IPS są szybsze do grania w gry.
Ambilight też podnosi wielokrotność wrażeń.
Philips ma też lepsze multimedia i większe możliwości, większą wydajność, Dolby Vision, dużo mniejszy pobór energii , direct led, pilot z klawiaturą, micro dimming pro,potórjny ambilight.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Suwakiem "ostrość" ustaw gdzieś w połowie ścieżki i powinno być OK. Jeśli dalej będzie problem to może być jakieś uszkodzenie,choć to mało prawdopodobne.
 

songo-0

New member
Tak jak w temacie. Szukam tv w przyszłości pod konsole, a narazie filmy, seriale, yt. Rozważam te dwa wyżej wymienione TV, proszę o opinię i ewentualne propozycje w tej półce cenowej. Przeglądałem również PHILIPS LED 55PUS7334, ale jakoś nie przemawia do mnie IPS oraz brak TimeShift'u oraz w tych , choć ma Androida i to jest na plus ale jeśli się nie mylę (jestem zielony w tym temacie) to można kupić m.in xiaomi boxa i po problemie. :neutral:

To są dokładne te same telewizory wypuszczone dla różnych sklepów. Do gier bardzo dobry wybór. W swojej klasie mają najniższy input lag na poziomie 9,8 ms. Zajrzyj tu: Input lag w TV dla graczy - ranking
 

acz2

New member
Witam,mam od tygodnia Samsung UE55RU7472Ui jest problem,jak staję trochę z boku to obraz staje sie blady czy ten tv ma tak slaby kat patrzenia?.
 
Do góry