SAMSUNG LED UE50RU7442, TV do gier, filmów?

mongi

New member
Witam, mam zamiar zakupić PS4pro (w przyszłości 5) a co za tym idzie TV, właśnie pod tę konsolę oraz oglądanie filmów. Przeglądałem coś takiego:

- SAMSUNG LED UE50RU7442 (rozważam zakup, proszę o opinię)

- Samsung UE50RU7472U


Wspomniane TV nie posiadają AndroidTV, czy mogę do nich podłączyć chromecast i ten Android będzie działać?
Proszę o porady bo na prawdę jest tego sporo na rynku, co do firmy na razie przekonuję mnie samsung, ale jeśli polecicie coś wartego uwagi zastanowię się.



Tu mała ściągawka co do doboru;

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? ok. 20m
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 1,5-3m,
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? zazwyczaj 1-2,
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na wprost, niekoniecznie,
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać,
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Nie,
7. Jaki masz obecnie telewizor ? nie posiadam,
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? 4k UHD, niski input lag, tryb gry, zastanawia mnie obsługa głosowa ale nie wiem jak może działać w TV w takiej kwocie,
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4k, UHD, telewizja naziemna
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? ps4pro, dyski twarde, klawiatura bezprzewodowa, możliwe że również mysz
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 2-5,
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? mat,
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, seriale,
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? tak,
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? konsola, ok. 3h
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? po równo, raczej wieczorami,
17. Preferencje co do wielkości? max 50',
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? -
19. Preferencje co do marki ? przeglądam samsungi, jeśli trafi się coś lepszego zastanowię się,
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie,
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2,5 tyś. zł,
 

mongi

New member
Ten philips uważasz, że będzie lepszy od tego samsunga?
Znalazłem taki; PHILIPS 55PUS7334/12, tylko orientujesz się czy posiada Time Shift?
Napaliłem się na te samsungi (poprzek markę), a Philipsy chyba wyżej w rankingu, prawda?
 

mongi

New member
A jak z TimeShiftem, bo nie mogę znaleźć.
Chyba mnie i tak przekonałeś do tego philipsa, chyba że jest coś ciekawszego do 2,8tyś. zł?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej masz jeszcze jedynie TCLa 55EC780 jest w specjalnym programie pilotażowym. Podaj proszę maila to Ci wyślę.
 

songo-0

New member
Witam, mam zamiar zakupić PS4pro (w przyszłości 5) a co za tym idzie TV, właśnie pod tę konsolę oraz oglądanie filmów. Przeglądałem coś takiego:

- SAMSUNG LED UE50RU7442 (rozważam zakup, proszę o opinię)

- Samsung UE50RU7472U


Wspomniane TV nie posiadają AndroidTV, czy mogę do nich podłączyć chromecast i ten Android będzie działać?
Proszę o porady bo na prawdę jest tego sporo na rynku, co do firmy na razie przekonuję mnie samsung, ale jeśli polecicie coś wartego uwagi zastanowię się.



Tu mała ściągawka co do doboru;

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? ok. 20m
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 1,5-3m,
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? zazwyczaj 1-2,
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na wprost, niekoniecznie,
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać,
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Nie,
7. Jaki masz obecnie telewizor ? nie posiadam,
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? 4k UHD, niski input lag, tryb gry, zastanawia mnie obsługa głosowa ale nie wiem jak może działać w TV w takiej kwocie,
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4k, UHD, telewizja naziemna
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? ps4pro, dyski twarde, klawiatura bezprzewodowa, możliwe że również mysz
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 2-5,
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? mat,
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, seriale,
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? tak,
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? konsola, ok. 3h
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? po równo, raczej wieczorami,
17. Preferencje co do wielkości? max 50',
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? -
19. Preferencje co do marki ? przeglądam samsungi, jeśli trafi się coś lepszego zastanowię się,
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie,
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2,5 tyś. zł,

To są te same telewizory. Rewelacyjny input lag. Posiadam ten telewizor i do PlayStation 4 i Netflixa polecam.
 
Do góry