Dostępność telewizorów z serii NU8000

jacekjz

New member
Witam. Piszecie tu sporo o mocno polecanym TV z serii z 2018 roku w wersji 8... . I faktycznie ciężko jest z dostępnością po sklepach stacjonarnych (znalazłem 2 sztuki powystawowe), ale na popularnym aukcyjnym serwisie pewna firma sprzedaje te telewizory, nowe, z tym, że z dystrybucji niemieckiej(holenderskiej). Pytałem na czasie samsunga co w takim wypadku, stwierdzono, że może być problem z realizacją 2letniej gwarancji (bo stwierdzą, że nie mają części zamiennych) i problem z dostępnością aplikacji (typu player.pl).
Pan ze sklepu temu zaprzecza. Jak myślicie jest tu jakiś haczyk, czy nie ma się czego obawiać?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie są produkowane ponad pół roku.
Gwarancja Polska ma inne zasady niż gwarancja europejska.
Skończyć się może tak jak biurem podróży Neckerman .
W Polsce jak ktoś kupił wczasy dostał zwrot kasy, w Niemczech musi się sądzić.
I masz już przecież extra najnowsze modele w podobnych cenach.
Nawet Samsunga.
Ila masz max kasy ?
Jakie warunki i potrzeby ?
I czy musi to być Samsung ?
Jest jeszcze specjalny program pilotażowy póki co , że sam ustalasz końcowe ceny.
 

jacekjz

New member
Nie są produkowane ponad pół roku.
Gwarancja Polska ma inne zasady niż gwarancja europejska.
Skończyć się może tak jak biurem podróży Neckerman .
W Polsce jak ktoś kupił wczasy dostał zwrot kasy, w Niemczech musi się sądzić.
I masz już przecież extra najnowsze modele w podobnych cenach.
Nawet Samsunga.
Ila masz max kasy ?
Jakie warunki i potrzeby ?
I czy musi to być Samsung ?
Jest jeszcze specjalny program pilotażowy póki co , że sam ustalasz końcowe ceny.

Nie wiem o jakich "najnowszych modelach" mówisz, ale seria RU jest wyraźnie niżej oceniana niż właśnie NU. Nowsze w tym wypadku nie oznacza lepsze. A Oledy Samsunga jednak wyraźnie wyższe cenowo.
Skupiam się na Samsungu, oglądałem też Philipsy, tam przemawia do mnie tylko ambilight nic więcej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Qledy Samsunga są teraz znacznie taniej.
A ile masz max kasy ?
Modele Philipsa masz w programie pilotażowym gdzie sam ustalasz ceny .
 

mirsie

Member
. Pytałem na czasie samsunga co w takim wypadku, stwierdzono, że może być problem z realizacją 2letniej gwarancji (bo stwierdzą, że nie mają części zamiennych) i problem z dostępnością aplikacji (typu player.pl).
Czy to oznacza, że jeśli popsuje się telewizor 5 letni to raczej nie wydawać pieniędzy na rozmowę z serwisem tylko od razu zawieźć do punktu odbioru odpadów niebezpiecznych?:(
 
Do góry