Samsung JS8500 65" uszkodzona matryca

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie są OK.
Brałbym w zależności od kasy

PHILIPS 75PUS8303

SONY BRAVIA KD-75XF9005

LG 759SM8610

SAMSUNG QE75Q60RA
SONY BRAVIA KD-75XF8596
SONY BRAVIA KD-75XG8596

A ile masz w zasadzie max kasy ?
 

Piotrek W

New member
Tak jak napisałem- 10-11 tys to max. Pewnie gdyby była duża różnica to z tysiaka mógłbym dołożyć, ale wolałbym tego nie robić:)
Będę szukał oferty gdzie mogę dokupić gwarancję, bo po awariach dwóch poprzednich (Samsung był już po gwarancji) chcę mieć te 5 lat względnego spokoju.
 

Piotrek W

New member
Nieźle :) Trzymam kciuki żeby się udało.
Ja kiedyś miałem podobna sytuację tyle że z SONY. Miesiąc po gwarancji padła matryca, zadzwoniłem z żalami do Sony Polska i wymienili na własny koszt - to było jakieś 8 lat temu

Hej!
Trochę czasu minęło, ale wreszcie mogę napisać, że temat udało się zamknąć.
Generalnie nie wchodząc w szczegóły proces reklamacji Samsunga ciągnął się jakieś 1,5 miesiąca od momentu mojego pierwszego maila do nich (nalezy odjąc 1,5 tyg, kiedy byłem na wakacjach).
Bardzo mozolnie to trwało, dostawałem bardzo mało odpowiedzi, kiedy mówili że oddzwonią to nie oddzwaniali, na maile odpisywali sporadycznie. Kiedy mówili, że zamówią kuriera i dadzą mi znać to nie zamawiali go z tydzień, a jak już zamówili to nie dali znać i przyjechał kurier po TV, który wisiał na ścianie i nie był spakowany. Dużo by pisać ale do rzeczy:

Podsumowujac jestem wdzięczny Samsungowi, że mimo, że TV był 17 miesięcy po gwarancji to zaproponowali mi satysfakcjonujące rozwiązanie (jak ktoś chce wiedzieć co im napisałem że wyszli z propozycją to zapraszam na PW:)
Finalnie stanęło na tym, że odkupili ode mnie stary i uszkodzony TV gdzie spalone było 80% podświetlenia z lewej strony i nie mieli części na naprawę. Dodatkowo po obu stronach TV były jasne przebarwienia wzdłuż krawędzi- wada fabryczna modelu- każdy tak ma!

Dostałem jakieś 60% ceny za jaką kupiłem TV. Czy to dobra propozycja? Mega dobra bo za tę kasę dziś kupiłbym lepszy, nowy TV z pełną gwarancją producenta.
Finalnie zdecydowałem się dołożyć i kupiłem coś fajniejszego w 75 calach.

Podsumowując: sporo nerwów i czekania, ale jestem zadowolony z potraktowania mnie przez Samsunga.

Pozdrawiam, Piotrek
 
Do góry