Samsung UE65RU8002U - czyli następca serii NU8002 już na półkach

rustin

Member
Nie wiem dokładnie, w starym tv jak go wyłączyłem i włączyłem to chwilę trwało i włączal się jakby od nowa. Tutaj w jakim momencie wyłącze to nawet na drugi dzień włączy się po sekundzie na tym samym, czyli jak na netflixie to i tak się włączy na ost co oglądałem.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Następca serii nu8002 w tym roku jest model q7 do tego wszystkiego nie jest on tak dobry jak model zeszłoroczny z serii Premium.
 

NATE

New member
Cześć

samsung UE65RU8002 (tak, ten kastrat) czy Sharp LC-70UI7652E ?

co byście wybrali ?

wzięłabym bez wachania Nu8002 ale już nie ma, a skoro z tego nowego taki farinelli, to porównuję z innymi. Niech samsung ma nauczkę od ludu
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten Sharp masz w specjalnej ofercie dla niebieskich.
Jaką masz odległość od ekranu ?
Jaki masz sygnał ?
Ile masz max kasy ?
 

NATE

New member
3,30cm

Netflix ,HBO go - dobrej jakości źródła napędzane dobrej jakości sprzętem (PlayStation) soft mnie mało interesuje (w sensie smart ;)
 

djpioter

New member
Cześć, kolega chciał tani tv bez fajerwerków i studiując testy tego tv podpowiedziałem, zw to może być ciekawa opcja ze względu na matrycę 120hz. Kolega nabył tv, byłem wczoraj u niego i obraz na nim jest strasznie ciemny a kolory wyprane. Dodam, że telewizor oglądaliśmy wieczorem przy zgaszonym świetle. On ma według testów jasność sdr ponad 300 nitów, to powinno być okej w takich warunkach oświetleniowych. Czy ktoś wie co może być tego przyczyną? Czy ten typ tak po prostu ma? Podświetlenie ustawione na max i jasność też. Osobiście miałem taniego Samsunga KU6400 z 16 roku i świecił on bez porównaniach lepiej i miał bardziej nasycone kolory. Trochę załamka bo poleciłem koledze bubel...
 

Waldorff

Member
To dziwne. W 55" v2 była spora różnica w jasności matrycy względem v1, chyba, że chodzi o inny rozmiar. Ewentualnie jakieś uszkodzenie.

Ok, teraz spojrzałem, że mowa o 65" :) Z reklamacją może być problem, bo pewnie odpowiedź będzie taka, że taka właściwość ma ten model i koniec. Pozostaje próbować, bo może faktycznie coś jest uszkodzone.
 
Ostatnia edycja:
Do góry