Samsung UE65RU8002U - czyli następca serii NU8002 już na półkach

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Część ludzi i tak kupi bo ludzi Samsunga.
Ale faktycznie chyba poszli po najmniejszej linii.
 

Sline

New member
Dzisiaj go wystawiali w euro bo akurat kuchenke kupowalem i na stronie tez juz widze
Samsung UE65RU8002U w cenie 4999zl
 

irzi

Member
Gdzie Wyście byli ( Ci co chcą jeszcze kupić model z serii NU ) do tej pory ? Nie tak dawno na promocji bez Vat w MM 65" NU8042 byl za 4060zl !! Gra rewelacyjnie ! Dobrze że nie czekałem na następce, bo z tego co się czyta to szału nie ma, jest nawet krok wstecz ...
 

deniro24

Member
Bez reklam
To lipa. Samsung w tym roku zdecydowanie się nie popisał... i to delikatnie mówiąc. Celuje w 75" z matrycą VA i tutaj pomimo ułomności serii R, byłby to dla mnie wybór optymalny. Może jeszcze uda mi się gdzieś rzutem na taśmę znaleźć ubiegłoroczną N w tym rozmiarze.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na VA masz extra TCLa 75C70 i to z podświetleniem strefowym, głośniki JBLa, obsługa głosem, 100Hz.
 

Tonny

New member
Na PW nie dało rady z innymi modelami więc zapytam tu o TCLa jak wyzej tylko 65 cali, jaka cena?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

deniro24

Member
Bez reklam
Na VA masz extra TCLa 75C70 i to z podświetleniem strefowym, głośniki JBLa, obsługa głosem, 100Hz.

A Sony lub Philips w tym rozmiarze nic nie mają na VA? Philips 8303 i Sony XF8596 jest na IPS? Z Samsunga pozostaje mi 75Q70, ale to już inna cena... Trzeba było brać latem jeszcze NU8002. Może Samsung jeszcze wprowadzi 75" RU na polski rynek, na razie nie odpowiedzieli na moje pytanie odnośnie tego.
 

rustin

Member
Czy ten telewizor jest w jakimś podtrzymaniu i ciągle pobiera dużo prądu?
Wyłącza się sekundę i tak samo szybko włącza.
 
Do góry