Powystawowy UE55NU8072

HeavyNuts

New member
Dzień dobry!

Mam możliwość kupna tego TV poniżej 3200, jeszcze będę się targował, z uwagi na to, że TV pracował w sklepie. Zgodnie z informacją z menu serwisowego to TV przepracował 15880h czyli 264h czyli jakieś 22 dni pracy, jezli przyjmiemy że pracował po 12h. Czy z tego tytułu mogą wystąpić jakieś wady matrycy bądź innych części?
 

HeavyNuts

New member
Mi pokazuje 3299 po wejściu na stronę sklepu, no i jest to model 8042. Niestety też jestem ograniczony do wzięcia rat, więc najlepiej jak będą to 0%
 

Seizo

Active member
Bez reklam
No to była. Najwidoczniej promo się skończyło. Te różnice w modelach to raczej kosmetyka. Inny kolor ramki podstawy itp. Przebieg niewielki. Jeżeli faktycznie ugrasz coś na cenie to moim zdaniem warto.
 
Ostatnia edycja:

philipstv

New member
Bardzo dobry tv ja kupiłem do sypialni parę dni temu używany 3mies jak nowy, świeci rewelacyjnie w porównaniu do Philipsa Pus7303 na prawdę warto
 

HeavyNuts

New member
Miało chyba być 15880 minut ;) Mało jak na powystawowy, ale dobrze go sprawdź, może być że zwrotu np. z powodu bandingu, lub cloudingu, ja bym brał jeśli sklep zgodziłby się na zwrot - choćby jednodniowy.

Tak zgadzą się, chodziło mi o 15880 minut/264h/22dni pracy po 12h, jeżeli stał na wystawie. Ok jeśli uda się zbić do 3000 to może wezmę bo faktycznie jest ryzyko że to ze zwrotu... Choć co prawda aktualnie za 3150 można kupić 8042 na allegro.
 

philipstv

New member
W zakładce to nie ma, musisz wejść w menu serwisowe kombinacja klawiszy, ale tym pilotem nie da się wejść
Musiałbyś mieć pilot od serii H lata ok 2014
 
Ostatnia edycja:
Do góry