Zakup TV Samsung 100-120 Hz

Karol1976

Active member
Bez reklam
Ten Samsung z drugiego linku ma rozdzielczość HD Ready 1366 x 768, więc chyba lepiej wziąć coś z Full HD.

Podałeś swój budżet i ci podałem 2 modele przykładowe , jak chcesz full hd to niestety trzeba dołożyć , ja bym kupił tego Philipsa co podałem link ma bdb parametry techniczne , a jak nie to kup nowego ale trzeba dołożyć
 

bogdanzieba

New member
Cały czas się waham pomiędzy, tym nowym Samsungiem UE32K5100, a tym używanym Samsungiem LE32B651 za 500 zł.

Napisałem do sprzedawcy, żeby jeszcze trochę obniżył cenę, podając powód, że za 700 zł mam nowy TV z gwarancją. Dostałem taką odpowiedź:

"Napisalem Panu ze zgadzam sie na Pana oferte. Tak ma Pan za 700zl telewizor ale to jest klasa 5 a moj klasa 6 a to jest dzien do nocy".

Jak to się ma do prawdy ? Faktycznie jest taka różnica pomiędzy tymi klasami ?
 

adam80

Member
Nie będę się już więcej wtrącał - ale czemu pytasz o takie zabytki jak za 700 możesz mieć nowego ? Jak szukasz taniej to czekaj na okazje np. rocznego telewizora - a nie 8 -10 letnie zabytki z wypalonym podświetleniem.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Zaproponowałem 450 zł ale gość się uparł na 500 zł, chyba przesadza. Czy ten model Samsung LE32B651 jest lepszy od Samsunga UE32D5000 ?

Daruj sobie tego Samsunga - stary model , ja nie rozumiem takich osób i takiego podejścia do kupowania , rozumiem jakiegoś dwuletniego ale 10 letniego ? Nic już nie rozumiem

Wiesz co ? Najlepiej kup Kineskopowego za 50 zł jak idziesz w tą stronę a nie w drugą
 

bogdanzieba

New member
Nie będę się już więcej wtrącał - ale czemu pytasz o takie zabytki jak za 700 możesz mieć nowego ? Jak szukasz taniej to czekaj na okazje np. rocznego telewizora - a nie 8 -10 letnie zabytki z wypalonym podświetleniem.


Daruj sobie tego Samsunga - stary model , ja nie rozumiem takich osób i takiego podejścia do kupowania , rozumiem jakiegoś dwuletniego ale 10 letniego ? Nic już nie rozumiem

Wiesz co ? Najlepiej kup Kineskopowego za 50 zł jak idziesz w tą stronę a nie w drugą


Macie całkowitą rację, a co do zakupu kinespokowego telewizora mam ich 3 sztuki na strychu :)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Żaden. N5002 to nowszy model. Chyba nie chcesz powiedzieć, że po 9 miesiącach nie kupiłeś jeszcze tego telewizora?
 

bogdanzieba

New member
NIe kupiłem, bo nie było wielkiego napięcia, już miałem jeden namierzony na OLX ale wyszło nieporozumienie. Dlaczego uważasz, że nie warto brać żadnego z nich ?
Chodziło mi o TV Samsung w rozdzielczości Full HD na 32 calach. W takim razie co polecasz ?
 

Seizo

Active member
Bez reklam
NIe kupiłem, bo nie było wielkiego napięcia, już miałem jeden namierzony na OLX ale wyszło nieporozumienie. Dlaczego uważasz, że nie warto brać żadnego z nich ?
Chodziło mi o TV Samsung w rozdzielczości Full HD na 32 calach. W takim razie co polecasz ?
Pytałeś, który ma lepsze parametry więc odpisałem Ci że żaden. To są praktycznie te same telewizory z tym ze seria N jest z 2018 z K z 2017. Weź coś od Kikiego i po kłopocie.
 
Do góry