Samsung UE55NU8002, 8052 - Warto?

Kacper638

New member
Cześć! Zastanawiam się nad kupnem Tego oto telewizora, jestem laikiem w temacie telewizorów i zastanawia mnie czy istnieje jakaś różnica między wersją 8002 i 8052. Na allegro za ten pierwszy model jestem w stanie zapłacić poniżej 3000zl jednak za ten drugi ceny szybują już w górę. W MediaMarkcie jest teraz promocja na 8052 za około 3200zl. Zastanawia mnie czy wgl warto brać ten model i skąd?
Z góry dziękuję za odpowiedź, jeżeli macie jakieś inne propozycje w tej klasie cenowej z chęcią poczytam.
 

FanKosmosu

New member
Cześć! Zastanawiam się nad kupnem Tego oto telewizora, jestem laikiem w temacie telewizorów i zastanawia mnie czy istnieje jakaś różnica między wersją 8002 i 8052. Na allegro za ten pierwszy model jestem w stanie zapłacić poniżej 3000zl jednak za ten drugi ceny szybują już w górę. W MediaMarkcie jest teraz promocja na 8052 za około 3200zl. Zastanawia mnie czy wgl warto brać ten model i skąd?
Z góry dziękuję za odpowiedź, jeżeli macie jakieś inne propozycje w tej klasie cenowej z chęcią poczytam.

W Vobis masz 8042 za 2999 zł. Super oferta, dobrze zastanów się jednak nad dołożeniem 1000 zł do modelu 65 cali. Kupujesz na lata...
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
nie wiem na 100% ale ponoc model nu8002 ma matryce 8 bit a modele z koncówkami 42/52/72 10 bit warto to sprawdzic przed zakupem.
 
Cześć! Zastanawiam się nad kupnem Tego oto telewizora, jestem laikiem w temacie telewizorów i zastanawia mnie czy istnieje jakaś różnica między wersją 8002 i 8052. Na allegro za ten pierwszy model jestem w stanie zapłacić poniżej 3000zl jednak za ten drugi ceny szybują już w górę. W MediaMarkcie jest teraz promocja na 8052 za około 3200zl. Zastanawia mnie czy wgl warto brać ten model i skąd?
Z góry dziękuję za odpowiedź, jeżeli macie jakieś inne propozycje w tej klasie cenowej z chęcią poczytam.

i co wybrałeś w koncu? też sie zastanawiam pomiedzy Samsungiem 8002 a Philips PUS8303

samsung nie ma DTS - ale nie wiem czy to ma aż takie znaczenie
Philips ma IPS ((czy to wada czy zaleta to kazdy musi sobie sam odpowiedzieć) no i ma Ambilight
 

mongoose

New member
Dostałem poradę od osoby z forum, żeby kupić NU8002 zamiast Q6 . Oba mam w tej samej cenie , ale nie wiem czym wyróżnia sie seria NU8 na tle Q6 ?

Pomożecie?
 

yorqe

New member
Jeśli moge to dołączę się do tematu. Jestem zainteresowany modelem NU8002 z przekątną 75cali. Tv ma stać w dość dużym jasnym salonie. Czytałem jego test i chyba jest to dość fajna opcja, jednak na chwile obecną ciężko znaleźć w sklepie egzemplarz w pudełku, raczej wszystkie są wystawowe. A jeśli już jest to cena dość wysoka. W euro jest teraz w promocji za 5999 ale wszystko stoi na wystawie. W innych sklepach gdzie może będzie jeszcze "nowy" to cena już w granicach 8-9 tysięcy. Czy jest jakaś sensowna alternatywa dla tego modelu? Zależy mi żeby był to samsung.
Z góry dzięki za odpowiedź.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są modele 75" z lepszym wyposażeniem i zdecydowanie większymi możliwościami, z bardzo dobrą jakości i ceną.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Witam

Kupiłem synowi Samsunga NU8000 i zastanawiam się czy Samsung co roku oszczędza i robi ludzi w konia?

Mamy w domu kilka telewizorów Samsunga ( Seria MU8000) i do grania byłem bardzo zadowolony z obrazu.Do filmów mam Oleda LG

Syn chciał nowszy model do grania ( ulepszenie trybu gra )

Telewizor kupiony Nowy za śmieszne pieniądze w Niemczech (55 cali ) przez Internet więc mam prawo zwrotu do 14 dni ..

Teraz mam pytanie do posiadaczy tego modelu ..

Po wyjęciu telewizora z pudełka nie było żadnej folii na ekranie ( na bokach ekranu nie było też ochronnych pasków, a powinny być) Sprawdzałem na Youtube ten model w DE 49,55,75,82 i wszędzie są te ochronne paski na bokach matrycy. U mnie brak ..

Uruchamiamy tv i na początek piksel nie świeci.. No nic szybka instalacja Internetu, konta itd .

I co widzę? Matryca satynowa, kolory i głębia kolorów,czerń, odbicia na matrycy gorsze zdecydowanie od modelu MU8000( który posiadam )

W testach było,że kontrast ,HDR lepszy od modelu MU8000 o 20 procent, a tu rozczarowanie totalne .

Samsung nawet nie daje już w modelu NU8000 niebieskiej szmatki do wycierania ekranu ? Ja takiej nie znalazłem. (Na matrycy znalazłem kilka brudnych śladów,a przecież kupiłem nowy telewizor ! )

Telewizor leci do zwrotu na Nowy Ale jestem ogólnie rozczarowany modelem NU, No chyba, że trafiłem na jakiś używany i zjechany egzemplarz?
Do posiadaczy tego telewizora, mieliście na bokach ekranu tą piankowa ochrone i folie na matrycy ?
 
Do góry