Samsung 55NU8042 czy Samsung 55Q7FN

jozo70

New member
Witam
Chciałbym kupić TV Samsunga i wybrałem 2 modele:
Samsung 55NU8042
Samsung 55Q7FN
Telewizor będzie służył do grania na Xbox one oraz do oglądania Netflix oraz HBO go oraz sporadycznie do sportu.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ok. ale jaki masz teraz telewizor ?
Ile masz max kasy ?

Z tych co podałeś to jeśli kasa nie ma znaczenia - to Q7
Jak będziesz niebieski masz specjalna cenę.
 

jozo70

New member
Ok. ale jaki masz teraz telewizor ?
Ile masz max kasy ?

Z tych co podałeś to jeśli kasa nie ma znaczenia - to Q7
Jak będziesz niebieski masz specjalna cenę.
W tej chwili mam stara 11 letnią plazmę Samsung 43 cale tylko Ready HD. Kasy mam ok 5k.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
 

fotokis

New member
W tej chwili mam stara 11 letnią plazmę Samsung 43 cale tylko Ready HD. Kasy mam ok 5k.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

I co w końcu wybrałeś?
Też mam ten sam dylemat, zastanawiam się czy warto dołożyć do Q8, a może nawet do Q9.
Chociaż kupując 8042, zostało by mi jeszcze na dobry Soundbar i Xboxa
 

Maro2020

New member
Witam, podepne sie pod temat, chciałe zapytac jaki tv 55cali- q led samsunga q7F, q8D, czy sony seria 90, budżet około 5000-5600, pokój 22m2, czy może oled LG B8, C8 ale troche jest droższy
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Ja bym brał Oleda !!! Super TV , bezawaryjny sprzęt tylko brać i cieszyć się do momentu jak matryca dostanie wypaleń , Super sprzęt za super kasę !!!! Kupujcie oledy i dajcie se spokój z tymi lcd i qledami ,
 

Maro2020

New member
Jestem tu nowy, prosze o pomoc w wyborze tv. Ogladam przez n-ke, do ogladania głównie filmów, sport rzadko. siedze naprzeciwko tv, okno balkonowe po prawej stronie, okno od strony południowej. Samsung kusi 5letnią gwarancją. Coś wybraliście dla siebie?
 
Do góry