Samsung QLED 2019 - Q90R, Q70R, Q60R

RHJG

New member
Bez reklam
Kolego Lekki28 jest czy nie jest to fake news,to nie jest tak istotne. Każdy ma prawo wklejać filmiki,co do oceny to wg mnie trzeba poczekać do wiarygodnych profesjonalnych testów.Na tym filmiku nie wiadomo jak jest skonfigurowany TV.Prawie każdy TV można dowolnie "zmasakrować"Pierwsze opinie tego TV są bardzo pozytywne...
 

Kuman

New member
Jasne i dlatego facet ma nowego pilota :) z ( przyciskiem Netflixa ) https://www.youtube.com/watch?v=tI77aE_dwAM&t=7s i wrzuca dodatkowe filmy w którym TV stoi w jego pokoju Trudno uwierzyć żeby Samsung wywinął taki numer, ale to niestety nie jest Fake. https://www.youtube.com/watch?v=EjiSphevKHU

Facet krytykował ten TV już we wcześniejszych filmikach sprzed paru tygodni, tylko na podstawie specyfikacji internetowej!
To, że obecnie posiada ten odbiornik, to jest jasne, widać karton, ale na filmie nie widać za to odbiornika. Nawet jeżeli to ten odbiornik, to wystarczy w opcjach włączyć local dimming na minimalną wartość i maksymalnie rozjaśnić obraz, wtedy otrzymuje się dokładnie taki efekt jak na filmiku. W teście na niemieckiej stronie jest to wytłumaczone, efekt bloomingu znosi opcja local dimming w ustawieniu max.
Testy tego modelu już są dostępne, właściwie wszędzie dostaje maksymalne noty w każdej kategorii, oprócz odwzorowania ruchu, a minusy za brak Dolby Vision.

Ale u nas największą wadą tego modelu jest cena...
 
Ostatnia edycja:

Sith[PL]

New member
Zastanawiam się czy warto kupować model Q6 z 2018 roku czy 500zł różnicy i dopłacić do Q60R 2019.
Eksperci, jakieś rady? :)
 

tomasi

New member
Jest jeszcze Q64R. Pojawił się już do sprzedaży w internecie. Cena 5999. Coś o nim wiadomo, czy to wariant Q60 z detalami bez wpływu na jakość obrazu?
 

WuMike

New member
Bez reklam
75Q90R oficjalnie kosztuje 19999 zł.
75Q85R Samsung wycenił na 16999 zł.

Coraz częściej patrzę patrzę na ten drugi, ale myślałem, będzie kosztował bliżej 15000 zł, a nie 17k.

No nic, czekamy na pierwsze testy, szczególnie ekranów 75”.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
75Q90R oficjalnie kosztuje 19999 zł.
75Q85R Samsung wycenił na 16999 zł.

Coraz częściej patrzę patrzę na ten drugi, ale myślałem, będzie kosztował bliżej 15000 zł, a nie 17k.

No nic, czekamy na pierwsze testy, szczególnie ekranów 75”.

Ceny mega wysokie, ja będę kupował tv na szczęście z końcem roku, albo już w 2020 więc może uda się wyrwać q90r.
 

Lazycrazy

New member
Wczoraj odpaliłem 55" Q90R. Póki co w trybie Standard, z WŁĄCZONYM trybem eco (dopasowanie jasności, bo straszna żarówa bez tego) i podświetleniem podbitym do 45. Innych zmian brak.
I z innej beczki: nie bardzo podoba mi się dźwięk z tego TV. W dodatku nie widać możliwości ustawienia czegokolwiek w trybie dźwiękowym wymuszonym przez dekoder Vectry.

Wiecie może czy ktoś gdzieś już zamieścił ustawienia audio i video do tej serii...? I nie mam tu na myśli ustawień Vincenta, bo to tylko "draft", nic konkretnego...
 
Ostatnia edycja:
Do góry