Samsung QLED 2019 - Q90R, Q70R, Q60R

Tvmania

New member
Bez reklam
Ciekawi mnie czy q90r będzie miał problemy w gubieniu detali w czerniach jak q9fn czy poprawili to.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
To wiem, ale 82 mi nie wejdzie chyba, mam też 230 cm do tv, choć to nie przeszkadza, ale nie chcę wydawać więcej niż 6-7 tys. więc wygląda na to, że pozostaje mi już polować na okazję związaną z 75NU8002.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Wyglada na to, że różnica w cenie pomiędzy 75Q85R, a topowego 4K 75Q90R będzie wynosiła około 3 tys zł. W parametrach podświetlenia, ten drugi ma posiadać 540 stref, a ten pierwszy około 330. Oba mają ultra wide angle, ale bedą różniły się jasnością maksymalną, na korzyść Q90R.

Moja ciekawość dotyczy głownie dwóch rzeczy: odwzorowaniu obrazu w ruchu oraz szybkości i dokładności działania podświetlenia strefowego - z czym były widoczne problemy, w modelach QLED z 2018r, w tym flagowca Q9FN.

Czekamy jeszcze na poziom wyjściowy cen w Polsce.
 

WuMike

New member
Bez reklam
To zbyt wysoka cena, jak za rozmiar 65” i nie napawa optymizmem, odnośnie 75Q90R. Wyjdzie u nas pewnie koło 20 tys zł.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Klasa!

Ważna rzecz, mówiąca o fundamentalnej poprawie względem Q9FN:

This year’s set significantly improves the ability to show fine shadow detail . We compared the opening star field background sequence from the 4K Ultra HD Blu-ray/HDR version of The Martian on the Q90R side by side with the Q9FN and saw many more visible stars on the Q90R picture.
 

Kuman

New member
To jest fake review. Gość coś tam bluzga, nie wiadomo, co pokazuje w ciemności i na 99,9%, to nie jest Samsung Q90R, tam jest tylko widoczne jego pudełko. Psycholi nie brakuje w necie. Już wcześniej, zanim ten model wszedł do sprzedaży, publikował brednie.
Zapewne serwis Samsunga nie potraktował tego człowieka tak, jakby sobie tego życzył i od kilku tygodni stał się youtubowym hejterem marki.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Oczywiście że to fake,.ale patrzcie na komentarze, ile osób w to uwierzyło, w serii mu7052 nie ma takiego zjawiska:)
 

Kuman

New member
Modele z serii QE55Q60R (4 499,00 zł) /QE65Q60R (6 499,00 zł) /QE75Q60R (13 999,00 zł) pojawiły się w sklepach. Zapewne na dniach będą też wyższe modele.
 

Lekki28

New member
To jest fake review. Gość coś tam bluzga, nie wiadomo, co pokazuje w ciemności i na 99,9%, to nie jest Samsung Q90R, tam jest tylko widoczne jego pudełko. Psycholi nie brakuje w necie. Już wcześniej, zanim ten model wszedł do sprzedaży, publikował brednie.
Zapewne serwis Samsunga nie potraktował tego człowieka tak, jakby sobie tego życzył i od kilku tygodni stał się youtubowym hejterem marki.
Jasne i dlatego facet ma nowego pilota :) z ( przyciskiem Netflixa ) https://www.youtube.com/watch?v=tI77aE_dwAM&t=7s i wrzuca dodatkowe filmy w którym TV stoi w jego pokoju Trudno uwierzyć żeby Samsung wywinął taki numer, ale to niestety nie jest Fake. https://www.youtube.com/watch?v=EjiSphevKHU
 
Do góry