Samsung QLED 2019 - Q90R, Q70R, Q60R

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Od 3 tygodni mam Samsunga QE55Q60RAT. Czy ktoś może mi podesłać ustawienia z profesjonalnej kalibracji tego modelu ? Tak wiem wiem , kalibracja tylko do konkretnego egzemplarza telewizora. Ale chcę sie przekonać jak by się u mnie sprawdziła , czy by mi podpasowała. Z góry dziękuję.
 

jack_top

New member
Witajcie.

Powiedzcie, czy warto dopłacić 4k do upgradea z 75q70 na 75q85? Pierwszy na chwilę obecną kosztuje 7800 a drugi 11800 zł. To przecież ponad 50% wyższa cena!

Druga rzecz, czy w cenach do 7800 i do 11800 i w rozmiarze 75 cali są jakieś lepsze parametrami tv? Jakie, dlaczego?

Dzieki za pomoc.
 

jack_top

New member
Ostatnia edycja:

feromann

Member
Witajcie.

Powiedzcie, czy warto dopłacić 4k do upgradea z 75q70 na 75q85? Pierwszy na chwilę obecną kosztuje 7800 a drugi 11800 zł. To przecież ponad 50% wyższa cena!

Druga rzecz, czy w cenach do 7800 i do 11800 i w rozmiarze 75 cali są jakieś lepsze parametrami tv? Jakie, dlaczego?

Dzieki za pomoc.
q85-cena może i 50% wyższa ale sam tv jest o 100% lepszy:?
to zupełnie inna liga i można go porównywać jedynie z q90 gdzie jak dla mnie po 2 godz. porównania obraz jest taki sam czyli wspaniały.
Czym jest lepszy q85 od q70?-wszystkim,jakość wykonania,metalowy pilot,kolorki,kontrast,2xwięcej stref,kąty,refleksy światła itd
 

pisy

New member
no to chyba nastały czasy, że qledy 75 cali spadły poniżej 5000 zł :)

chyba, że cośw sferisie się im pomyliło, ja wziąłem, zobaczymy co przyjedzie :)
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Produkt chwilowo niedostępny :) Ciekawe czy pomyłka czy po prostu się wyprzedały. @pisy daj znać czy się udało :)
 

pisy

New member
Wykrakane :)

Sferis.pl
Witaj ,

Twoje zamówienie o nr ID *1295870 zmieniło status na Zamówienie Anulowane.

Ktoś wie czy jest sens składać jakiekolwiek wnioski i się kłócić, skoro dostałem maila, że towar zarezerwowano i nigdzie nie było napisane, że może można anulować zamówienie, tylko informacje :
"Rozpoczyna się proces realizacji Twojego zamówienia.

Po odbiorze paczki przez firmę kurierską, zostaniesz o tym natychmiast poinformowany(a) drogą mailową. Przesłane zostaną numery listów przewozowych oraz link do strony spedytora, na której możesz śledzić swoją przesyłkę"
 
Do góry