43NU7472 audio bluetooth

9LuKaS.G3

New member
Cześć wszystkim.

Mam problem z audio przez bluetooth w tv wymienionym w temacie.
Wyszperałem, że funkcji tv sound connect ten model nie posiada toteż w tym trybie z moim soundbarem k360 się nie łączy, ale funkcję audio bluetooth wspiera, toteż przełączyłem na soundbarze z trybu tv na bluetooth i rozpocząłem wyszukiwanie urządzeń audio bluetooth w tv, a ten nadal go nie widzi, gdzie na przykład z telefonem nie ma tego problemu. To samo ze słuchawkami bluetooth jbl.
Czy oznacza to że moduł łączności bluetooth jest uszkodzony?
Chciałem optykiem połączyć soundbar z konsola, a tak dzwiek idzie po hdmi do tv i dopiero do soundbara przez optyka.
Nie byłoby to dużym problemem gdyby nie to, ze ten tv nie wspiera dts.
Soundbar tak, ale kiedy tv pośredniczy w przesyle to niestety nie mogę tego włączyć w konsoli. Tylko dolby.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

9LuKaS.G3

New member
Zaraz po podłączeniu wszystkiego tak było.
Optyk pod konsolę s soundbar miał być przez bluetooth, ale niestety z tv nie mogłem się podłączyć i poszło przez optyka.
I tak jak pisałem, próbowałem sparować s tv słuchawki bluetooth i też nic.
Wchodziłem oczywiście w dźwięk, potem przy wyborze wyjścia audio bluetooth s tv tylko szukał i nic z tego nie wynikało.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

9LuKaS.G3

New member
Rozumiem, no trudno...
A tak jeszcze z innej beczki.
Zamierzam zmienić soundbar na hw-n650.
Myślicie, że będzie dobrze współgrał z tym tv?
W sensie czy to nie za wysoka półka?

Wydaje się jednak najbardziej opłacalny.
Model niższy n550 kosztuje 300 zł mniej ale to 3.1, natomiast n450 kosztuje 1000 zł ale to już konfiguracja 2.1 i myślę że to za drogo w tym przypadku.
Dlatego padło na n650.

Zamierzam optykiem podpiąć konsolę, a przez HDMI arc do tv.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry