Samsung UE65NU8042 - Jak ulepszyć grę na konsoli w grach online?

LFC

New member
Posiadam od miesiąca telewizor Samsung UE65NU8042 i gram dużo w na PS4. Praktycznie tylko w Fife 19, online. Gdy włączam konsole to włącza się też tryb gry, jest to telwizor polecany do konsol. Jednak ja nie widzę za dużej różnicy w stosunku do grania na 10 letnim Samsungu. Czy da się to jakoś ustawić?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Co panowie powiecie na ta ofertę na raty żeby zakupić tv pod xbox x i ps4 zwykle do soundbara bose 700
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Wszystko zależy od twojego budżetu jeśli masz około 5000zl to faktycznie jest najlepszy wybór jakosc , cena jeśli masz więcej kasy to domu xf9002 lub jakiś oled . Natomiast do gier to ten samsung będzie najlepszy.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Powiem Ci tak ja chce typowo tv pod ps4 i xbox x na 2 miejscu filmy 4k hdr I sport piłka nożna I bajki dziecko i tyle wystarczy pod to będzie podczepione multimedia telewizja ps4 xbox x I soundbar bose 700 który zakupiłem 3 tygodnie temu
 

Przemgd

New member
Dokładnie tak jak wyżej, w innym wątku ktoś pisał że teraz jest w matrix media za 4.8k i to z 5 letnia gwarancja, lepiej chyba na dzisiaj nie znajdziesz
 
Do góry