Samsung PS50P96FH

Hawkmoon

New member
Ok przeglądając jak zwykle skąpca i sprawdzając jak tam trzymają się ceny plazmy panasa 50 py 700, niechcący natknąłem się na taki model samsunga:

Samsung PS50P96FH

http://www.i-market.pl/go/_info/?id=5324

no i tu moje pytanie:

wydawało mi się, że śledziłem wątek plazm full hd w miarę uważnie na tym forum, a jednakże nikt jeszcze o tym modelu zdaje się nie wspomniał... Proszę znawców o wyrażenie opinii co to za cudo i jak się ma w porównaniu do wyżej wymienionego panasa...
 

maniekk

New member
Co ciekawe ten telewizor jest już w ofercie kilku sklepów:
http://www.ceneo.pl/702926

Zadzwoniłem z ciekawości do e-żagla. Sympatyczny pan, który odebrał telefon najpierw bardzo się zdziwił, że taki telewizor jest na ich stronie internetowej. W jeszcze większą konsternację wpadł, gdy nie znalazł go na liście produktów oferowanych przez Samsung Polska. Oddzwonił do mnie po kilku minutach i według jego słów sprawa wygląda następująco:
- telewizory te są już w oficjalnej dystrybucji Samsung Polska, było nawet już kilka modeli ale szybko się sprzedały. Następna dostawa do połowy lipca.
A więc szykuje nam się bardzo ciekawe drugie półrocze :cool:
 

Hawkmoon

New member
wiesz w sumie termin dostawy na połowę lipca mnie nie dziwi, lecz to, że nikt na tym forum słowem nie wspomniał o tym modelu, ani o tym że może się pojawić, a tu boom i są już w ofercie (tak, tak wiem jak to jest z ofertami w sklepach internetowych, sam się na to nadziałem)... i nie chodzi mi o to, że ktoś tu nie ma odpowiednich wtyczek (a co mam zawsze mówić o kontaktach :p ) ale o to, że w sumie nie mam pojęcia, czy może ten model konkurować z panasem 50 py 700, bo cena w zasadzie na tym samym poziomie, stąd moje pytanie czy ktoś to cudo samsunga już na oczy widział???
 

AreckiW

New member
Hawkmoon napisał:
Ok przeglądając jak zwykle skąpca i sprawdzając jak tam trzymają się ceny plazmy panasa 50 py 700, niechcący natknąłem się na taki model samsunga:

Samsung PS50P96FH

http://www.i-market.pl/go/_info/?id=5324

no i tu moje pytanie:

wydawało mi się, że śledziłem wątek plazm full hd w miarę uważnie na tym forum, a jednakże nikt jeszcze o tym modelu zdaje się nie wspomniał... Proszę znawców o wyrażenie opinii co to za cudo i jak się ma w porównaniu do wyżej wymienionego panasa...


Witam,

To jest nowiutka plazma FULL HD 1080p Samsunga.
Nowa seria Samsunga ma bardzo dobrą czerń i kontrast.
Trzeba tylko sprawdzić, czy posiada tryb odświeżania 100Hz, czy obsługuje format 1080p24fps (chyba nie obsługuje, a szkoda, Pioneery nowe obsługują).
Cena w DE już 2699 EUR, więc polska cena nie taka najgorsza.

pozdrowienia
 

jtd

New member
Bez reklam
AreckiW napisał:
Witam,

To jest nowiutka plazma FULL HD 1080p Samsunga.
Nowa seria Samsunga ma bardzo dobrą czerń i kontrast.
Trzeba tylko sprawdzić, czy posiada tryb odświeżania 100Hz, czy obsługuje format 1080p24fps (chyba nie obsługuje, a szkoda, Pioneery nowe obsługują).
Cena w DE już 2699 EUR, więc polska cena nie taka najgorsza.

pozdrowienia

a po co ci 100Hz? nowe samsungi nie migotaja wogole.
 

AreckiW

New member
jtd napisał:
a po co ci 100Hz? nowe samsungi nie migotaja wogole.

masz rację, chodziło mi o migotanie, które jest eliminowane przez ten tryb 100Hz, ale jeśli Samsungi nie migoczą to nie ma sprawy,

natomiast brak 1080p24fps będzie dużym minusem, jak w Panasonicu PY i PZ700
 
Do góry