Bluetooth w Samsungu NU7192

maxis69

New member
Witam serdecznie. Zakupiłem taki model EU40NU7192 i po kilku dniach używania zamarzył mi się pilot smart. Z tego co wyczytałem mój tv nie ma bluetooth które to jest potrzebne do działania takiego pilota i tu moje pytanie do znawców tematu. Czy nie ma jakiejś opcji obejścia tego problemu modułem pod USB czy innego sposobu. Poradzicie coś ?
 

timonek

Member
Bez reklam
W modelu 7172 da się włączyć bluetooth wiec myślę że i w twoim tez się da. Jeżeli chcesz wiedzieć jak to pisz do mnie to ci podeślę dokładna instrukcje z filmikiem.
 

adam80

Member
Możesz kupić pilota do KU6400 o symbolu TM1640A - Łatwiej znaleźć pod symbolem BN59-01259B - pilot jest na podczerwień, ale nie obsłuży innego sprzętu.
 

adam80

Member
Przy pilocie z bluetooth, jest możliwość zaprogramować (na telewizorze - jeśli tv taką opcję w menu posiada)) żeby pilot obsługiwał inne urządzenia podłączone przez HDMI (np. dekoder kablówki)
 

adam80

Member
Tak mam 49KU6400 i pilot TM1640A jest na podczerwień, i działa bez problemów na 50MU6100 choć ten ma na wyposażeniu pilota bluetooth.
 

kapusta1977

New member
Cześć koledzy. To rozumiem że pilot BN59-01259B który jest dedykowany do 65KU6400 nie będzie się parował z innymi urządzeniami? Czyli nie jest to pilot uniwersalny. Tak? A czy inny model pilota w połączeniu z tym TV będzie obsługiwał inne urządzenia przez Anynet?
 
Do góry