Samsung NU8002 - problem z DTS

wesyr

Member
Cześć, gwoli ścisłości i konkretnej odpowiedzi, czyli jak kupię sobie TV UE65NU8002 i zepnę go z posiadanym Soundbarem HW-N650 (który ma Dolby Digital, DTS Digital Surround), to i tak nie odpali się dźwięk DTS bo oryginalny player samsunga w TV tego nie obsłuży i nie puści dalej ? :|
 

piterrrxd

New member
Cześć, gwoli ścisłości i konkretnej odpowiedzi, czyli jak kupię sobie TV UE65NU8002 i zepnę go z posiadanym Soundbarem HW-N650 (który ma Dolby Digital, DTS Digital Surround), to i tak nie odpali się dźwięk DTS bo oryginalny player samsunga w TV tego nie obsłuży i nie puści dalej ? :|

Niestety na 99% tak będzie.
 

pivozlob

New member
Witam , aż musiałem założyć konto. Chce kupić nu8002 i ten brak dts mnie poważnie martwi. Sprawa wygląda tak. Mam PC ( i7 2600K i gtx 970) i głośniki Logitech z5500, mój pc nie obsługuję hdcp 2.2 czyli z tego co zrozumiale z info na necie netflix w 4k HDR w Windowsie nie będzie mi dział. Jest jeszcze apk w tv ale skoro nie wspiera dts to czy na moich z5500 podłączonych optykiem będę miał dźwięk
5.1?
 
Ostatnia edycja:

kaper.1981

New member
Bez reklam
Będziesz miał dzwiek 5.1 dolby digital z aplikacji netflixa a sama apka działa świetnie na tym tv. Jak masz zamiar kupić ten tv do wielkości 65 cali to polecam wersję nu8042/72
 

pivozlob

New member
dziękuje za informacje , czym się rożni nu8042/72 . model 8002 w 55 calach jest teraz po 3149 zł wiec cena mega dobra
 

tomek_cz

New member
Pytanie odnośnie modelu 8042...
Jeśli podłącze pod niego laptopa kablem hdmi i odtworze film z jakiejś strony z filmami online czy wtedy będę miał dźwięk normalnie?
 

piterrrxd

New member
Tak, z komputera będziesz miał zawsze dźwięk, bo to on go dekoduje. Po hdmi jest puszczony już przetworzony sygnał. Ogólnie to filmy online ze stron typu cda bez problemu działają na przeglądarce w tv.
 
Ostatnia edycja:

Tvmania

New member
Bez reklam
Panowie mam problem jak kupie nu8002 82 cal i on nie ma dts a mam bose 700 soundbar to będę miał dźwięk dts
 

darekgra

Member
tv go nie ma to skąd miałby się wziąć na SB :)
zewnętrzny odtwarzacz da się podłączyć tylko przez spliter z rozdzielaczem audio od wideo, bo chyba wszystkie samsungi nawet w trybie obejścia nie puszczają DTS?
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To co wypuszcza u Ciebie soundbar jak masz żródło w DTS z tv? Degraduje do 2.0? Czy jak?
Pomijając już Shieldy i inne cuda.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
To co wypuszcza u Ciebie soundbar jak masz żródło w DTS z tv? Degraduje do 2.0? Czy jak?
Pomijając już Shieldy i inne cuda.
Niestety będzie cisza... Co ciekawe mam Samsunga sprzed 5 czy 6 lat i obsługuje bezproblemowo DTS. Pewnie jakiś problem z licencją na DTS w nowych TV.
 

przemesce

New member
Xiaomi Mi Box S

Cześć,

Czy poprzez podpięcie NU8002 przez Xiaomi Mi box S - filmy z pendrive będą działać? Chodzi mi o brak obslugi DTS w tv, bo gdzieś wyczytałem że wersja 4K hula a na S już nie..
Kupilem S ale jeszce nie rozpakowalem i nie wiem juz jak to jest?.. czy ktos kto sprawdzal moze prosze doradzic?

Z gory wielkie dzieki!
 

SqL84

New member
Odpakuj, sprawdź i daj znać czy działa - sam jestem ciekaw :)
Mój tv mają mi dziś dostarczyć do godziny 20tej, czekam na kuriera.
pozdrawiam.
 
Do góry